پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ذخیره نشدن تغییرات در قالب پلاس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
من روی سیستم قالب پلاس نصب کردم وسط کار وقتی به تنظیمات قالب دست زدم دیدم دیگه از سیستم من هیچ تغیراتی ذخره یا ذخیره بستن نمیشه اول فک کردم مشکل از قالب ولی تو سیستم دیگه تست کردم مشکلی نبود ....
جالبه ویندوز هم عوض کردم حتی اینترنتم عوص کردم نشد که نشد...... و خطایی که میده (javascrip void(0
کسی میدونه دلیل این کار چیه ؟ البته مثل اینکه این قالب برای تغییرات استایل از css نمیخونه از less میخونه و من هنگام تغییر این ، همه این مشکلات به وجود آمد. در حالی که همین قالب تو یه هاست دیگه رو سیستم من کار میکنه و مشکلی نیست . ممنون میشم راهنمایی کنید.
لطفا آدرس سایت رو قرار داده و دقیق تر مشکل رو توضیح دهید

ضمنا این مشکل رو باید در بخش مباحث و مشکلات قرار میدادید
کش مرورگر خودتون رو خالی کنید و دوباره چک کنین

/* موضوع منتقل شد */
من میگم ویندوز عوض کردم به کل شما میگین مرورگر کش؟؟؟
نمیدونستم باید تو مباحث و مشکلات بگم.
مشکل از سیستم منه تو سیستم های دیگه عمل ذخیره شدن تغییرات انجان میشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورتون اینه که شما وقتی از یه کامپیوتر دیگه به مدیریت لاگین می کنید و تغییرات میدین اعمال میشه و مشکلی پیش نمیاد ولی تو سیستم خودتون این مشکل رو دارید؟
فقط در مدیریت قالب ها این مشکل هست یا در مدیریت ماژول ها یا پلاگین ها هم هست ؟
میتونید قالب مدیریت رو با جایگزینی قالب مدیریت بسته فارسی جایگزین و تست کنید.
بله تو تمام قسمت ها این مشکل به وجود میاد....
بله دقیقا از سیتم منه چون با سیستم دیگه وصل میشم نمیشه .....
مشکل از جوملای شما نیست.
چند تا راه حل:
خالی کردن کش dns :

شما با استفاده از مراحل ساده زیر می توانید کش DNS سیستم خود را خالی و پاک کنید:

1. ابتدا منوی Start را باز کنید.

2. بر روی Run کلیک کنید.

3.در Run تایپ کنید cmd

4. در پنجره فرمان تایپ کنید ipconfig /flushdns و Enter را فشار دهید.

اگر درست عمل کرده باشید باید پیغام زیر را مشاهده کنید:

Windows IP Configuration

Successfully flushed the DNS Resolver Cache

توجه داشته باشید برای انجام دستورات بالا باید سطح دسترسی Administrator داشته باشید. در ویندوز 7 و Vista بر روی آیکن cmd راست کلیک کرده و run as administrator را بزنید.

یا
آی پی کامپیوترتون رو تغییر بدید
چرا این همه ماجرا رو میپیچونید وقتی از مشکل از کش مرورگر باشه با زدن کنترل F5 روی صفحه مورد نظر مشکل حل میشه
دوست عزیز سعی کنید قبل از اظهار نظر ، مطالب رو خوب مظالعه کنید و نظرات مطرح شده قبلی و پاسخهای استارتر رو با دقت بررسی کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع