پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ارور Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated i
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام وقت بخیر
بسته نصبی جوملا 3.2 رو روی زمپ میخوام نصب کنم منتها در اولین صفحه نصب اون بالا ارور زیر رو میده و سایر مراحل نصب رو هم نمیشه طی کرد:

کد:
Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\string.php on line 27

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\string.php on line 29

بسته نصبی ابتدا رو زمپ نصب شد و سپس ازش بسته نصبی جدید تهیه کردم و روی هاست هم بالا آوردمش منتها همین بسته جدید روی لوکال نصب نمیشه.

زمپ من ورژن 3.2.1 هست.
در صورتی که پیشنهاد شما استفاده از ورژن بالاتر زمپ بود ممنون میشم راهنمای کنید اطلاعات روی زمپ موجود برای سایر سایت ها رو چه کنم.
با تشکر
خیلی از مشکلات رو نمیشه روی لوکال دنبال کرد .
شاید بخاطر نسخه php باشه ؛ شاید فایلی در پوشه کتابخانه جوملات مشکل داره

پیشنهاد میکنم Laragon 0.6 یا نسخه جدیدتری اگر بود نصب و تست کنین
سلام
شما باید در فایل string.php واقع در پوشه :
G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\
باز کرده و در خط شماره 24 تا حدود 28 ( حدس میزنم) کد های زیر رو جایگزین کنید :

کد:
// Same for iconv
if (function_exists('iconv') || ((!strtoupper(substr(PHP_OS, 0, 3)) === 'WIN' && dl('iconv.so'))))
{
    // These are settings that can be set inside code
    if (version_compare(PHP_VERSION, '5.6', '>='))
    {
        @ini_set('default_charset', 'UTF-8');
    }
    else
    {
        iconv_set_encoding("internal_encoding", "UTF-8");
        iconv_set_encoding("input_encoding", "UTF-8");
        iconv_set_encoding("output_encoding", "UTF-8");
    }
}
لینک مرجع