پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل ساخت مگـــــامنو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام

من از دوستان و اساتیدگرامی جوملا خواهشمندم من را در مشکل زیر راهنمایی کنند.

من منویی دقیق مثل اسکرین شاتی که گذاشتم میخوام (مانند مگامنوی سایت دیجی کالا)

مگامنویی که خودم استفاده می کنم ماله خوده قالبه (از t3 freamwork ) که اسکرین شات اون هم گذاشتم،

من خیلی تلاش کردم که منویی دقیق مثل مگامنوی دیجی کالا به همون تعداد ستون( همونطورکه در اسکرین شات هم مشاهده میکنید) بذارم ولی نشد و

به هم میریزه و فونتاش هم خیلی بزرگه میخوام اون هم کوچک کنم. در ضمن ممنون میشم سایت دیجی کالا رو یبار دیگه بازکنید و مگامنوی اونو مشاهده کنید که منظور منو متوجه بشید.

ممنون میشم از اساتید که منو راهنمایی کنند چه بصورت اسکرین شات یا فیلم تا بتونم از این عذاب نجات پبدا کنم!!
سایتم روی لوکاله بهمین خاطر هم نمیتونم دسترسی بدم

اسکرین شات ها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیالتون رو راحت کنم، در لوکال هیچ چیز قابل پشتیبانی و راهنمایی نیست

یا علی
مــــــرسی از پاسخ راحت طلبانتون! خیالم خیلی راحت کردید جناب مدیر!!!!!!!
حداقل به فرصتی چیزی میدادید که بشه منظورمه بهتر گفت!!!!!!
بفرمایید این هم از اسکرین شات منوی من که البته هنوز هم کامل نکردم تمام گزینه هاشو، نتیجش اینطور شده که من یه مگامنویی شبیه دیجی کالا میخوام ولی هرکارمیکنم درست درنمیاد!
باتشکر از اساتید که راهنمایی کنند
خب مشکلی نداره که بیشتر کار رو انجام دادید
اگر مشکلی در ایجاد مگامنو در T3 framework داشتید به این لینک برید
کد:
https://www.joomlart.com/blog/news-updates/how-to-build-megamenu-from-scratch-in-joomla-30-using-t3-framework
نحوه ایجاد گزینه ها و ستونهای منو شرح داده شده
ستونها و گزینه های منو رو ظاهرا ایجاد کردید
فقط اندازه شکل ورنگ کادر و فونتها رو در css منوی قالب باید اصلاح کنید (باید حداقل کمی با طراحی css آشنایی داشته باشید)
دوست عزیز شما باید سایت رو آنلاین قرار بدید تا دوستان بتونن به سورستون دسترسی داشته باشن و راهنماییتون کنند

درضمن شما اگر یک مقدار در انجمن جستجو میکردید متوجه میشدید که بیش از 1000 بار مطرح شده که در لوکال هیچ گونه راهنمایی امکان پذیر نیست
درضمن گذراندن وقت مدیران در انجمن و تلاش در رفع مشکلات کاربران رو به حساب راحت طلبی نگذارید! انصاف نیست...!

یا علی
سلام
آقای حمزه زاده درست میفرمایند
شما باید دموی انلاینی بدید تا ما بتونیم کدها رو بررسی کنیم تا خیلی راحت تر مشکلتون رفع بشه
هیچکدام از کاربران موظف به پاسخ گویی شما نیستند پس شما هم انتظار زیادی نداشته باشید
من پیشنهادم به شما استفاده از منو ساز CKMenu است که به صورت رایگان منتشر میشه
شما با کمی دانش css میتونید مگا منوی خودتون رو مثل دیجیکالا در بیاورید
نمونه کارشده با این ماژول در لینک زیر میتونید ببینید

من میخوام این منو (منوی دیجی کالا رو) با کدنویسی انجام بدم،به هر طریقی که هستش

فقط نمی دونم از کجا و با کدوم زبان ها و یا اگه راحتتر هستش با کدوم نرم افزار ها(مثل دریمویور؟)

htmlوcss هم زیاد مشکلی ندارم

از اساتید و دوستان هم ممنون میشم که راهنمایی های خودشون رو بگن و که از کجا شروع کنم، لینک آموزشی، پیشنهادی ؟؟
شما فرقی نمیکنه از چه نرم افزاری استفاده کنید.میتونید از دریم ویوور یا اچ تی ام ال پد یا حتی نت پد ساده استفاده کنید.
باید یک div ایجاد کنید و منوهاتون رو بصورت تیبل با اچ تی ام ال طراحی کنید.این راحت ترین راهشه.
میتونید از مگامنوهای موجود هم استفاده کنید و استایل هاش رو یرایش کنید
لینک مرجع