پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: خطای php
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام

دوستان وقتی وارد صفحه ماژول ها میشم از منوی مدیریت افزونه ها این خطا میاد و سایتم بالا نمیاد

کد:
Warning: require_once(include.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/***/public_html/plugins/system/ossystem/ossystem.php on line 15

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'include.php' (include_path='') in /home/***/public_html/plugins/system/ossystem/ossystem.php on line 15

بعد از چند سانیه وقتی روی گزینه

[function.require-once]

کلیک میکنم سایتم بالا میاد بعد دوباره که وارد ماژول ها میشم اینجوری میشه
شما قبلا ً از افزونه هاي Alledia مثل كامپوننت نقشه سايت استفاده كرديد ؟‌
دوباره نقشه سايت يا هرچي نصبش كرديد رو نصب كنيد تا اين پلاگين هم همراش نصب يا بروزرساني بشه ، اگر غيرفعال هست فعالش كنيد

احتمالا مشكلتون بخاطر همين پللاگين سيستمي باشه.
یا ممکنه از کامپوننت oscontent استفاده می کنید.

قبل از حذف این کامپوننت یا پلاگین، نمایش خطای سیستم رو در حالت هیچ با ساده قرار بدید اگر مشکل رفع نشد موارد بالا را انجام دهید.
همونطور که در پست قبلی فرمودند عمل کنید , احتمالا یکی از افزونه های OS رو نصب کردید و پلاگین سیستمی این افزونه دچار آسیب شده ؛ حالا بعد از حذف این افزونه پلاگین هنوز باقی مونده .

یکی از افزونه های OS رو نصب کنید و دوباره حذفش کنید مشکلتون حل میشه

اگر هم با پیغام خطا روبرو میشید و نمیتونید ادامه بدید وارد کنترل پنل هاستتون بشید , پوشه plugins رو باز کرده وارد پوشه system بشید و فولدر ossystem همراه محتویاتش رو حذف کنید
سلام
درسته از افزونه
osmap
استفاده میکنم و در حال حاضر بر روی وب سایت من نصبه
اصلا از اول حذفش نکرده بودم
پلایگن هاش رو غیرفعال کردم بازم خطا رو دارم
وقتی از روی هاست فایل های پلاگین رو حذف می کنم
از پلاگین جدل ساز
abiviasupertable
ایراد می گیره

کد:
Warning: require_once(AstArticleBase.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/***/public_html/plugins/system/abiviasupertable/abiviasupertable/AstArticle.php on line 10

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'AstArticleBase.php' (include_path='') in /home/***/public_html/plugins/system/abiviasupertable/abiviasupertable/AstArticle.php on line 10

فایل های پلاگین رو که آپلود می کنم و اکسترکت می کنم بازم خطای
اولی رو دارم

کد:
Warning: require_once(include.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/***/public_html/plugins/system/ossystem/ossystem.php on line 15

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'include.php' (include_path='') in /home/***/public_html/plugins/system/ossystem/ossystem.php on line 15

تو پست قبلی که تو سایت زده بودم درخواست نقشه سایت رو داده بودم مهندس عمرانی لینک گذاشتن منم دانلود و نصب کردم
احتمالش هست با نسخه جوملا سازگار نباشه ؟
ورژن جوملا من
3.3.6
هست
خب نسخه جوملاتون رو بروز کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر ، ولی فکر نمیکنم ربطی داشته باشه
این ارور میگه فایلی که در اون لاین معرفی شده یا وجود ندارد و یا سطح دسترسی خواندن رو نداره.شما باید به اون مسیر برید و چک کنید اگر فایل وجود داره سطح دسترسی خواندن بهش بدید مثلا 0644 و اگر وجود نداره از بسته اصلی اونجا آپلود کنید و سطح دسترسی خواندن بهش بدید.
باسلام

استاد گنجی رفتم اونجا به مسیر پلاگین سطح دسترسی
0644
بود من به
0777
تغییر دادم اما بازم همچنان خطای

آپدیت ورژن جوملا هم جواب نداد
فایلی که خطا داره میگه رو پیوست کردم
آخرین ورژن رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید احتمالا رفع بشه :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزارش این ارور قبلا در سایت خودشون هم بود بنابراین بهتره آخرین ورژن رو تست کنید.
خیلی خیلی از شما استاد گنجی و بقیه دوستان تشکر می کنم
من این افزونه رو از سایت خود شون دانلود کردم هیچکاری نمیشد تو سایت انجام بدم همه پلاگین ها و ماژول ها خطا داشتن مجبور شدم این افزونه رو حذف کنم
قبل از نصب این افزونه از نقشه سایت استفاده می کردم
com xmap
ولی این افزونه ظاهرا با جوملا 3 سازگاری نداره زمانی که نقشه سایت ایجاد می کرد نقشه سایتش خطا داشت و کار نمی کرد روی
xml
که کلیک می کردم خطا می داد جناب مهندس عمرانی محبت کردن این افزونه رو معرفی کردن اینم جواب نداد
افزونه ای برای جوملا 3 نمی شناسید نقشه سایت ایجاد کنه و کلمات کلیدی روهم در نقشه سایت ایجاد کنه
کی 2 و کامپوننت های دیگه رو پشتیبانی کنه

تشکر میکنم
روز مرد هم به همگی تبریک عرض میکنم
جواب نداد
چند دقیقه ای کار کرد و دوباره خطا داد

Warning: require_once(AstArticleBase.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/***/public_html/plugins/system/abiviasupertable/abiviasupertable/AstArticle.php on line 10

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'AstArticleBase.php' (include_path='') in /home/***/public_html/plugins/system/abiviasupertable/abiviasupertable/AstArticle.php on line 10

این بار از پلاگین
super table

نمی دونم این یکی رو دیگه چکار کنم

میشه دیتابیس سایت رو حفظ کنم
شاخه تصاویر جوملا رو هم حفظ کنم
دوباره جوملا رو نصب کنم ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع