پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در فونت قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با اهدای سلام و ادب .

دوستان به وسلیه فایرباگ فونت های قالب را b yekan میکنیم و در هاست و فایل ها هم اعمال و ذخیره میکنیم .

یک پوشه بنام fonts در پوشه قالب سایت هم ایجاد کردیم و پکیچ کامل فونت ها را در آن قرار دادیم .

سایت در سیستم خودم با فونت b yekan نمایش داده میشود اما در سیستم های دیگر با فونت های دیگر .

دلیل بروز این مشکل چیست ؟

چه طور میشه رفعش کرد ؟

وقتی کد ذیل را در فایل css قالب میزارم برای خود من فونت هایی غیر فونت b yekan نمایش میده :

@font-face
{
font-family: b yekan;
src: url("../fonts/b yekan.ttf")
,url("../fonts/b yekan.eot"); / IE9 /
}

font-family: b yekan ,B Koodak, tahoma ,Arial;

برای رفع این مشکل باید چه کنیم ؟
یه پلاگین یکی از دوستان زحمتش رو کشیده فکر کنم بهتره از اون استفاده کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر .

اما برای جوملا 3 هست و بنده به جوملا 2.5 نیاز دارم .

ممنون میشم راهنمائی بفرمائید .
درود بر شما
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه کنید
حتما در یک قسمت درست عمل نمی کنید، در صورت لزوم دمو قرار دهید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند

شاد باشید و شادی بخش دیگران
خب معمولا مشکل در لینک فونتهاست .
یا مسیر اشتباه وارد شده یا در مسیر وارد شده فونت وجود نداره . الان شما از فضای خالی در اسم فونت و لینک استفاده کردید ( نمایش درست روی سیستم شما چیزیه که نباید اتفاق میافتاد .)
در قالبهای مختلف ممکنه پوشه ی قالب به عنوان ریشه مورد استفاده قرار بگیره پس فونتها رو باید در پوشه ی قالب کپی کنید . بهتره اول برسی کنید که فونتهای خود قالب بعد از نصب قالب در کجا قرار میگیرن .
میتونید هم از سایتهای دیگه لینک فونت ور قرار بدین مثل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک سری هاستهای خارجی هم امکانات مناسب برای فونتهای فارسی و فونت فیس ندارن که باید کدهایی رو به آخر httaccess اضافه کنید . قبلا توی همین انجمن قرار داده بودم از جستجو استفاده کنید .
لینک مرجع