پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست پلاگین هم تراز گر متن و تصویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من به یه پلاگین احتیاج دارم تا مطالبی که از طریق منوی اصلی به نمایش در میارم رو به تعداد کلمات محدود و اندازه تصاویر معین نشون بده و کدهای اضافی از قبل کد رنگ و بلد رو از متن از بین ببره
موردی برای جوملا 2.5 سراغ دارید؟
Rose
ميتوني از پلاگين auto readmore استفاده كني ، امكاناتش اينطوريه كه ميتونيد براي مطالب به تعداد دلخواه كاراكتر ، يا پاراگراف رو انتخاب كني بقيه ش بصورت خودكار به ادامه متن ميره ؛ همينطور ميتوني يك يا چند تصوير از متن رو هم براي نمايش در قسمت اينترو انتخاب كني و با كمي آشنايي با CSS كارهايي مثل تراز متن ، هم اندازه كردن تصوير و غيره انجام بديد .

لينك زير با اين مورد انجام دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو نت پیداش نکردم می تونید پیوستش کنید؟ مرسی
با كمي جستجو توي گوگل يا دايركتوري جوملا ميتونستيد افزونه رو پيدا كنيد .
متاسفانه هر کاری می کنم متن رو همون اندازه کامل میزه و محدودش نمی کنه
میشه تنظیماتی که تو اون سایتی که گفتید زدید رو بگید؟
بهتره از افزونه های خبری مثل raxo all mod news و news show pro gk ..
استفاده کنید
تنظیماتش که مشخص و فارسی هم هست ؛ شما تعداد کاراکتر یا پاراگرافی که میخاید رو مشخص میکنید بعد از اون میاد مطلب رو میبره و ادامه مطلب میزنه براش .

ترجیا ً این پلاگین رو برای صفحه اول سایتت فعال نکن ؛ چون روی تمام تصاویر تاثیر میزاره .

قابلیت خوبی که نسبت به افزونه خبری راکسو و گاویک داره اینه که با این پلاگین در حالت بلاگ خود جوملا میتونید چندهزار تا هم مطلب در یه صفحه نمایش بدید
میتونید براش کلاس هم بنویسی

اگر تنظیماتش رو نتونستید انجام بدید ؛ اطلاعات سایتت رو پیغام خصوصی کنید برات چک کنم
لینک مرجع