پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تنظیم منو yootheme
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام علیکمآقا جان ما هر کاری کردیم نتونستیم منوی قالبهای yootheme رو تنظیم کنیم.[font=Arial, Helvetica, sans-serif]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]اما نمی دونم چرا همش منو بصورت عمودی نمایش داده میشه.[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]می دونم شما روی قالبها و افزونه های تجاری کار نمی کنین...[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]اما اگه ممکنه منو راهنمایی کنین.[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]ضمنا قالب جدید شرکت قالب shelf هستش.[/font]
دوست عزیز دمو قرار دهید تا دوستان کمک کنند
منم یکی از قالبا yoothem رو گرفتم فقط افزونه ای موقع نصب قالب نشون داده نشد. میخوام بدونم منوهاش افزونه خاصی اگه داره اسمشو بگین دانلود کنم

اینطوری میشه:

اپرا:

[تصویر:  kgqryp0t6y6jx7pei6m.jpg]

فایرفاکس :

[تصویر:  13fx04x69olgr0rws8ai.jpg]
حتی وقتی از ماژولهای دیگه هم تو موقعیت menu استفاده کنیم باز منو بصورت عمودی نشون داده میشه!!!!
کسی راه حلی نداره؟!!
دوست عزیز تعداد منو را کم کنید ببینید باز هم به صورت عمودی نشون داده می شود
امکان اینکه جایگاه منو شما در سی اس اس محدود باشه
نه قبلا این کارو کردم جواب نمیده با حتی یک زیر منو...
اندازه منو چی ؟منظورم فونت
به احتمال قوی مشکل شما جزئی و به دید نمیاد و اونی خواهد بود که فکرشو نمی کردید

دوست عزیز قالب اصلی بدون ویرایش شده رو نصب کنید و امتحان کنید ببینید باز هم همین مشکل رو دارید.
دموای از سایت سازنده این قالب ندارید ؟
ببینید منو در دمو به خوبی کار می کند ؟

به نظر من در سی اس اس اندازه تعریف شده کم و محدود می باشد.
دوست عزیز به سبک منو هم دقت کنید که بر روی افقی تنظیم شده باشه
نه اینا که شما میگین نیست...
چون حتی در حالت title انگلیسی هم همین مشکل هست.
قالبهای yootheme از فرم ورک warp 5.5 استفاده می کنند.

می دونین مشکل چیه؟
ما قبلا سایتمون رو آپلود کردیم و حالا مشکله که بخوایم برای تعویض قالب بیایم از دموی قالب استفاده بکنیم.

چحوری این همه بخش و مطلب و منو رو از نو ایجاد کنیم؟
زیاد وارد نیستم و گرنه جداول دیتابیسو دستی جایگزین می کردم.

دموش یه چیزایی غیر از قالب اصافه داره البته بغیر از اقزونه ها که باید بیشتر بگردم تو فایلها تا ببینم چی بیشتر داره.
با درود
دوست عزیز لطفاْ دموی سایت اصلی رو بذارید شاید بشه کمک کرد
بنده اکثر قالب های این سایت رو دانلود کردم و تو آرشیو دارم و بعضی هاشونو تا اونجا که وقت داشتم و علمم اجازه میداد تنظیم و فارسی کردم
ترجیحاْ دمو بدید چپن اینجوری چیزی معلوم نیست

موفق باشید
اگر مشکلتون اینه که نمیخواین سایت رو از نو راه اندازی کنید برید از جداول دیتا بیس بکاپ بگیرید و در قسمت ویرایش قالب ها آن قسمت هایی که تغییرات ایجاد کردید را در یک فایل متنی به صورت جدا ذخیره کنید بعد قالب موجود را حذف و از قالب اصلی سایت سازنده استفاده کنید بعد ببنید باز هم همون مشکل و دارید یا نه
اگه مشکلی نبود دنبال اشکالاتی باشید که با اضافه یا تغییر کد ایجاد کردید اینجوری بهتر میتوانید بفهمید که مشکل دقیقا در کجاست بعد در انجمن مطرح کنید تا دوستان کمک کنند .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع