پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: حرکت اسکرولی از پایین به بالا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
ضمن خسته نباشید خدمت دوستان
من افزونه ای میخوام که آخرین اخبار سایت را در آن قرار بدم و بصورت اسکرول از پایین به بالا بیاد ( تکرار بشه ). البته بتونم تنظیم کنم سرعت حرکتش چقدر باشه و زیبا باشه.
ممنون میشم برای دانلود قرار بدین
دوست عزیز تو انجمن جستجو کنید چند نمونه هست ببینید کدومشون به کارت میاد
موارد جستجو:
تب ساز ، اسکرل ، پایین به بالا ، آخرین اخبار

ماژول مورد نظر را پیدا نکردم!
ببینید این به کارتون میاد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروید در پست زیر تازه قرار دادم امیدوارم به کارتون بیادRose

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیر همچین چیزی لازم ندارم
ماژول های اسکرولی پیدا کردم اما متاسفانه یک خبر ، یک خبر نمایش می دهند!
میخوام در یک چارچوب 5 - 10 خبر از پایین بیان بالا و محو بشن دوباهر از پایین بیان بالا

نمونشو یک جایی دیدم با جوملا ساخته شده بود سایت اما گم کردم
با درود
این سایتو ببین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سمت راستی بالای صفحه البته هنوز دیباگ نکردمش . یعنی نامرتبه...
یا این سایتو ببین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکدومو خواستی بگو

موفق باشید
ممنون اقا فرجاد
اگر بتونید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را بدین خوبه. فقط میخوام بدونم متن هم نمایش میده؟ ( تایتل پستا میخوام نمایش داده بشه تا روش کلیک کنند ... )
بهترین افزونه برای این کار که تایتل رو به صورت اسکرول نشون بده (رایگان) :

لینک مرجع