پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم نمایش عنوان مجموعه در تب مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
عدم نمایش عنوان مجموعه در تب بالای سایت !!!

دوستان چطور میشه کاری کرد که عنوان مجموعه در تب سایت نیاد؟

مثال : سامانه اموزش | بدون مجموعه

میخوام که مثل بالا نباشه
چند جا با اولویتهای مختلف میشه این ور تنظیم کرد . فکر کنم اولویت منو از همه بیشتر باشه . اگه توی تنظیمات منو نتونستی حلش کنی توی مدیریت محتوا ، رده ها ، انتخاب ها ، نمایشش رو غیر فعال کن . ممکن هم هست توی تعریف مجموعه عنوان رو روی نمایش گذاشته باشی .
میشه لطفا دقیق آدرس اونجایی که باید عوض شه رو بدی؟؟
چون اکثر قسمتها رو عوض کردم اما جواب نداد...
خب متاسفانه انجمن آپلود عکس نداره .
شما در بخش مدیریت > منوها
منوی مورد نظر رو انتخاب کنید و در تب "نمایش صفحه دکمه"نمایش عنوان صفحه" رو روی خیر بگذارید و "عنوان صفحه" ور هم خالی کنید .
اگه نشد در محتوا >مدیریت مجموعه ها >روی دکمه ی انتخابها (بالا سمت چپ) کلیک کنید . در تب"مجموعه" عنوان مجموعه رو روی مخفی تنظیم کنید .
اگه نشد اولویت بعدی خود مجموعه است
در مدیریت مجموعه ها> مجموعه ی مورد نظرتون (اونی که مطلبتون داخل اونه) رو انتخاب گنید در تب گزینه ها "نمایش عنوان " رو روی خیر تنظیم کنید .
نشد!! راه ديگه اي نيست؟
تنها مورد باقی مونده اینه که شما منوتون از نوعی غیر از مجموعه بوده که در اون صورت هم باید تنظیمات رو پیدا کنید مثلا منو از نوع لیست باید در مدیریت مجموعه > انتخاب نمایش عنوان ور برداری. در نوع منوی کی 2 با ید در تنظیمات اصلی کی 2 نمایش عنوان ور بردارید و ...
بهتره دسترسی بدین . یا حداقل یه دمو ممکنه چیزی که شما میگید عنوان مجموعه نباشه ...
خود مطالب جوملا هست ! کی 2 استفاده نشده !
اسم مجموعه رو میندازه چون اسم مجموعه رو که عوض میکنم اونم عوض میشه !
من یه عکس گرفتم از تب بروزر ببنید شاید متوجه بشید چی میگم!!!
خب این طوری که اینجا نوشته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این از خصوصیات قالبهای راک تم هست . ولی بهر حال اگه لینک سایتت رو پیام خصوصی کنی میشه بررسی کرد .
شما باید آخرین نسخه ی قالب رو بگیرید اگه خریداری کردین اگه هم قالب وارزه
در پوشه قالبتون فایل
/html/category/blog.php
رو پیدا کنید
و این کد رو
کد:
<?php echo $this->escape($this->params->get('page_heading')); ?>
به این تبدیل کنید
کد:
<?php if ($this->params->get('show_page_heading') != 0)
        {
            echo $this->escape($this->params->get('page_heading'));
        }
?>
توضیحات کامل در اینجا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز دمو قرار بدین تا کد حذف اون قسمت را از روی سایتتون دربیارم و بهتون بدم
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این صفحه به عنوان نمونه هست اکثر منوها این مشکل رو داره که نام مجموعه رو نمایش میده !
اگر بشه تنظیماتش رو غیر فعال کرد بهتره تا تک تک مطالب ادیب بشن !

ممنون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع