پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آموزش ساده بروزرسانی جوملا 2.5 به 3.4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام و احترام باز هم تشکر فراوان این کار رو کردم ولی این ارور رو می ده و وارد پنل مدیریتی نمی شه

کد:
Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in C:\xampp\htdocs\nahad-new\plugins\system\vvisit_counter\vvisit_counter.php on line 18

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in C:\xampp\htdocs\nahad-new\plugins\system\vvisit_counter\vvisit_counter.php on line 18

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs\nahad-new\plugins\system\vvisit_counterDShelperDSvvisit_counter.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\nahad-nes\plugins\system\vvisit_counter\vvisit_counter.php on line 18

Fatal error: require_once() Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\nahad-new\plugins\system\vvisit_counterDShelperDSvvisit_counter.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in C:\xampp\htdocs\nahad-new\plugins\system\vvisit_counter\vvisit_counter.php on line 18
[/php]

متشکر می شوم راهنمایی بفرمائید.
شما باید قبل از بروزرسانی تمام افزونه های قدیمی رو حذف یا حداقل غیرفعال میکردید ...

حالا موردی نداره ، همین مسیری که هست

کد:
C:\xampp\htdocs\nahad-new\plugins\system
از اینجا برین و پلاگین visit counter رو دیلیت کنید ، دوباره تست کنید ببینید جواب میده یا نه
با تشکر - فولدر (vvisit_counter) رو حذف کردم ولی متاسفانه ارور پیوست مشاهده می شود.

جناب مهندس پلاگین khftm رو هم حذف کردم ولی خطای بعدی ظاهر شد. فکر کنم باید کامپوننت com_jcomments رو هم حذف کنم درسته؟ البته این کامپوننت غیرفعال بود.
Smile جناب مهندس تمام jcomments ها رو از تو دیتابیس غیرفعال کردم و الحمدالله درست شد. خیلی محبت کردید. با تشکر فراوان
(۱۸-۱۰-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ عصر)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما مستقیما ً نمیتونید جوملا رو از 2.5 به 3.6 بروزرسانی کنید - پروسه بروزرسانی بین جوملای 3.4 و 3.5 عوض شده ...

اول بیاید آخرین بروزرسانی از سری 3.4 رو پیدا کنید و بزارید توی فولدر tmp یا هرمسیری که مایل هستید ، بروزرسانی رو انجام بدید ، دیتابیس رو فیکس کنید ، بعد آخرین نسخه بروزرسانی 3.6.5 رو توی ریشه جوملاتون اکسترکت کنید تا جوملا به آخرین نسخه اپدیت بشه ...

مشکلی داشتید اعلام کنید
سلام
من جوملا 3.5.1 را دانلود کردم ولی فایل xml نصب توش نیست مدیریت هم همین پیغام را میده
باید نسخه 3.4 رو دانلود کنید و بروزرسانی رو انجام بدید ... بروزرسانی ها بین این نسخه ها تغییراتی داشته ، اگر موفق نشدید دسترسی بدید براتون انجام بدم
سلام من این روش رو رفتم الان سایتم کلا سفیده به مدیریت جوملا هم دیگه دسترسی ندارم کلا باز نمیشه یه صفحه سفید میاد
باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
جوملا رو به آخرین نسخه بروز کنید ، انشالله مشکل حل میشه

آخرین نسخه رو روی جوملای خودتون اکسترکت کنید و فولدر نصب رو حذف کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع