پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ارور 500 در ذخیره مطلب در مدیریت سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
وقتی می خوام یک مجموعه جدید یا مطلب جدید ایجاد کنم یا مطالب قبلی سایت رو تغییر بدم ارور 500 میده و اصلا نمی تونم نه مطالب قبلی رو عوض کنم نه مطلب جدید اضافه کنم؟
می تونید راهنمایی کنید مشکل می تونه از کجا باشه؟
جوملا 2.5 استفاده می کنم
از وبسايتت خارج شو ، دوباره با زبان انگليسي وارد شو تست بزن ببين همين مشكل رو داري يا نه .
سلام با زبان انگلیسی هم وارد شدم باز مشکل پابرجاست ممنون می شم یکی راهنمایی کنه؟؟
سلام

فایل های زبان را از یه جوملای دیگه توی جوملاتون جایگزین کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

اگر نشد پوشه librari را از یه جوملای دیگه جایگزین پوشه فعلی کنید
شما در تنظیمات عمومی سایت خطایابی رو فعال کنید و با زبان پیش فرض انگلیسی وارد سایت بشین و خطایی که نمایش داده میشه رو کامل اینجا بگذارین تا دوستان بتونن کمک کنن .
خطای شماره ی 500 فقط الان به ما میگه که خطایی اتفاق افتاده و نمایش خطا هم غیر فعاله
Joomla!
500 - An error has occurred.

Return to Control Panel

Call stack
# Function Location
1 JAdministrator->dispatch() /home/mfspcoir/public_html/administrator/index.php:46
2 JError::raiseError() /home/mfspcoir/public_html/administrator/includes/application.php:164
3 JError::raise() /home/mfspcoir/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251
خب این هم خطای کامل نیست . شما اون بخش بعد از errors رو باید کپی میکردین .
شما ادمین تولز رو نصب کنید , و حق دسترسی ها رو بدید تنظیم کنه . یا به صورت دستی حق دسترسی پوشه های logS cash و tmp رو در سی پنل تنظیم کنید.
خطای آخری هم که با غیر فعال کردن خطایابی حل میشه .
احتمال دیگه هم اینکه شما پوشه ای رو حذف کردین . که راه حلش اکسترکت کردن بسته ی نصبی جوملا روی ریشه ی سایت و حذف فولدر نصب هست . و نصب دوباره افزونه ها . (بک آپ فراموش نشه )
درود
برای اینکه مطمئن بشید مسیر پوشه temp و logs رو در فایل کانفیگوریشن چک کنید و همانطور که دوستان گفتند پوشه های موردنظر رو هم قابل نوشتن کنید.
البته در مدیریت جوملا وضعیت پوشه هارو میتونید چک کنید.در قسمت اطلاعات سیستم!
ممنون مسیر پوشه logs اشتباه بود
لینک مرجع