پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راهنمايي در ويرايش مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام

لطفا اين سايت را ببينيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آگهي هايي كه در سايت قرار ميگيره وقتي كه ويژه قرار ميديم ستاره در كنارش قرار ميگيره

حالا ميخوام وقتي كه معمولي ثبت ميشه ستاره خالي كنارش بياد

از لينك زير ميتونيد ببينيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت پايين مشخص هست

لطفا راهنمايي كنيد اگه كسي ستاره دار انتخاب نكرد چكار بايد كرد كه ستاره هاي خالي در كنار آگهي قرار بگيره

قسمت ثبت براي عموم آزاد هست لطفا ببينيد راهنمايي كنيد

با تشكر
سلام

لطفا راهنمايي كنيد كه چطوري بايد كنار تصاويري كه ستاره نارند هم قرار بدم
منظورتون اين هست كه تمام آگهي ها ستاره داشته باشند ؟
از چه كامپوننتي استفاده ميكنيد ؛ احتمالا بايد توي هسته اين كامپوننت دستكاري كرد
سلام

از دي جي كلاس

من آگهي هاي ويژه را دست بردم و به اين شكل در اومد ولي در كنار بقيه نميدونم چطوري بايد ستاره ها را قرار بدم
من با این کامپوننت کار نکردم ولی فکر میکنم چندتا از مدیران با این کامپوننت کار کرده باشند ؛ اگر دوست دارید لینک دانلودش رو برام پیام خصوصی کنید فردا شاید وقت کردم باهاش سروکله بزنم نتیجش رو اعلام میکنم
با سلام

لينك دانلود كه در انجمن موجود هست

آقاي حمزه زاده فارسي اين كامپوننت را در انجمن قرار داده براي دانلود
معمولاً عزیزانی که زحمت ترجمه افزونه رو میشکند با افزونه هم بخوبی آشنا میشند ؛ احتمالا ایشون خیلی بهتر بتونند راهنمایی کنند

متاسفانه من دیر پست شما رو دیدم ، وقت کنم ببینم خوبه
متاسفانه چیز خاصی از کامپوننت نفهمیدم ؛ بهتره با آقای حمزه زاده تماس بگیرید
سلام

تو كامپوننت يه پوشه تم موجو هست كه بايد از كدهاي سي اس اس اون ويرايش بشه تا اينجا كه به اين شكل در اومده تونستم ويرايش كنم
ولي براي قرار دادن ستاره كنار آگهي هايي كه خالي هستند هر كاري ميكنم جور نميشه
سلام

براي نمونه اين سايت هم با اين كامپوننت كار كرده

ميخوام كه مثل اين كنار باقي آگهي هم ستاره ها قرار بگيره

با تشكر
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع