پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: خطای 30 ثانیه هنگام نصب قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
یه قالب با حجم 1.36 »گ خواستم نصب کنم روی لوکال. اما دیر لود میشد و خطای زیر را میده:
نقل قول: Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\wamp\www\joomla\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 314
در پوشه تمپلت از زیپ خارجش کردم که در مدیریت قالب ها نمایش داده شد!

میخوام بدونم بصورت کلی این خطا برای چی هست؟ چون قالب نال شده هست نمیخوام مشکلی پیش بیاد رد آینده..

روی هاست هم نصب نشد بصورت زیپ...

پیوست: جوملا 1.5
این طوری که در این میغام مشخص باید برید به آدرسی که میگه و فایل zip را در خط 314 ویرایش کنید و ببنید این کد چرا اینطوری شده و کجاش مشکل داره
خط 314 این کد را داره. چه تغییری احتیاج داره ؟
کد:
$info = unpack('vInternal/VExternal/VOffset', substr($data, $fhStart +36, 10));
فکر می کنم این مشکل به خاطر حجیم بودن قالبی است که می خواستید نصب کنید و مربوط به wamp شما می شود .
مراحل زیر را طی کنید امیدوارم به نتیجه برسید . روی آیکن ومپ شما که اجرا شده و در نوار پایین ویندوز قرار دارد کلیک کنید و در قسمت php فایل php.ini را اجرا کنید . و در قسمت
کد:
max_execution_time = 30
عدد 30 را به 60 یا بیشتر تغییر دهید.
آقای سمیع عادل دقیقا منم فکر میکنم برای حجم بالا باشه اما با تغییر اون خط به 60 خطا به خط 333 تغییر کرد!
کد:
Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in C:\wamp\www\joomla\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 333

ومپ سرور 2.0 نصب کردم. و روی هاست هم همینطوری بود
مشكل خاصي نيست ؛ برا منم اين مشكل هميشه پيش مياد ، اومدم زمان 30 رو به 300 گذاشتم ؛ معمولا به مشكل بر نميخورم ؛ اگرم به مشكل برخوردم يا مثلا توي هاست بود از پوشه نصب ميكنم ، جاي نگراني نيست
دوست عزيز قالب ها و افزونه هاي تجاري امکان اينکه از شل ها استفاده کنند هست که اين امر در طولاني مدت نشان داده خواهد شد به طوري که شما نه ميتوانيد از هاست خود بکاپ بگيريد نه ميتوانيد اطلاعات سرقت شده را بازپس بگيريد
پس بهتر است از افزونه هاي رايگان استفاده کنيد البته اينها هم مستثنا نيستند و شامل اين گروه هم هست ولي بسته به نوع ترجمه و تهيه مي توان از سالم بودم اين اسکريپتها مطلع شد
از مديران پوزش مي طلبم به دليل اينکه اين که جاي مطلب در اين پست نبود .
لینک مرجع