پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نوشتن کد داخل ماژول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

چطور یک کد php توی یه ماژول بنویسیم من از ماژول دستی استفاده می کنم کد ها رو پاک می کنه tiny mce پلاگین رو هم تنظیمات ش رو تغییر دادم بازم همینه

آیا ماژولی سراغ دارید که بشه کد ها ی دلخواه رو توش لود کرد

سپاس فراوان...
برای این منظور میتونید کامپوننت jumi رو تست کنید.توضیحات سازنده :

کد:
With Jumi
* you can include php, html, javascript scripts into the modules position, articles, category or section descriptions, or into your own custom made component pages,
* you can even include static html or txt pages into your pages without using wrapper component,
* you have full access to Joomla! variables, functions, constants, etc. in your php scripts.

Jumi is ideal solution for
* including banners or text ads into your Joomla! site: no matter if your own or affiliates ones,
* easy and fast inclusion of smart javascript, php, html and dhtml scripts into your Joomla! content,
* fast development of not only small and simple customized modules and plugin solutions based on php, javascript and html or dhtml scripts like flash shows, ads and picture presentations, forms inclusion, etc. But for the development of more sophisticated solutions including database data processing.

همانطور که میبینید کد php هم میتونید استفاده کنید و jumi بهترین کامپوننت برای اینکار است.آخرین نسخه را در پیوست براتون قرار دادم که با جوملا 2.5 و 3.3 سازگار است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای گنجی
من این ماژول رو نصب کردم هم در کامپوننت ها اضافه شده و هم در ماژول ها و حتی موقعی که یک ماژول میخواهیم اضافه کنیم میشه از نوع jumi اضافه کرد
ولی موقعی که کد پی اچ پی رو در کادرش وارد میکنیم این پیغام نشون داده میشه در موفعیتی ک انتخاب کردم

Jumi is working but there is nothing to be shown.
Write the code and/or specify the nonempty source of the code.

بعد که بر میگردم در صفحه مدیریت کد های پی اچ پی پاک شده!!!!
لطفا یک آموزش و راهنمایی کارا نمایید
با تشکر
ادیتور رو روی حالت کدنگاره یا none editor قرار دهید و تست کنید.
لینک مرجع