پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دنبال یه چیزی شبیه این ام
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دنبال یه چیزی شبیه این ام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری یه همچین چیزی درست کنم یه لیست از لینک های داخلی سایت زیر یه عنوان قرار بگیره بصورت ستون ستون کنار هم قرار بگیره

خیلی خیلی ممنون میشم اگر کمک کنید مرسی ممنون
خب این چند تا منوی خیلی ساده است که هیچ تقریبا استیلی هم نداره . نگ Ul در حالت بدون استیل دهی این شکلیه .
شما 5 تا موقعیت ایجاد کن و به هر کدوم یه منو تخصیص بده و عنوان منو رو هم روی نمایش بگذار .
برای تگ li هم خاصیتش رو زیر خط دار بکن .
ممنون از پاسخ تون جناب سجاد .... ولی من یه ماژول یا پلاگین یا یه روش راحت تر می خوام اصلا نمی خوام دست به قالب بزنم
همینجوری میخوام توی یه موقعیت مثلا فوتر یه همچین چیزی ایجاد کنم
توی یه موقعیتی که هیچ استایلی نداره چطور همچین چیزی ایجاد کنم

قربان شما.... ممنون
اقا شما اول نیاز به موقعیتی توی قالب دارید که بتونید این منوها رو توش نمایش بدین . سوال شما باید این باشه که چطور میتونم 5 تا موقعیت در یک ردیف در فوتر ایجاد کنم .
بعد از ایجاد موقعیت راحت منو ها رو بهش اختصاص بدین یا ماژولهای منوی عمودی رو درش قرار بدین .
پیش نمایش سایت رو بگذارید .
دقیقا جناب سجاد ، البته من خودم یه کارایی کردم

اومدم ماژول منو درست کردم بعد با استفاده از پلاگین درج ماژول در مطلب
در یک ماژول دستی custom html ماژول ها رو وارد کردم و توی تیبل قرار دادم
کنار هم . اما الان مشکلی که هست اینه که ماژول ها در این حالت استایل خودشون رو از دست میدن .... هر چند من با استفاده از
module-class suffix
بهشون استایل دادم ولی تو این حالت استایل شون رو از دست میدن

ماژول ها رو گذاشتم توی یه custom html module با استفاده از یه تیبل

custom html module رو گذاشتم توی فوتر

راهنمایی کنید قربان شما
شما باید فایل index.php رو ویرایش کنید .داخلش یک div و داخل اون 5 تا موقعیت ایجاد میکنید . به دایوها id یا class اختصاص بدین و با کمک اونها توی فایل css ، عرض 20% ،حاشیه none و ارتفاع رو auto .
اگه فایل index.php رو بررسی کنید متوجه میشید کار سختی نیست .
تگ ul اگه استیلی بهش داده نشه همینطوری که شما احتیاج دارید نمایش داده میشه .
لینک مرجع