پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با rsform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من می خوام یه فرم درست کنم که کاربر بعد از اینکه پرش کرد به درگاه بانک ملت متتصل بشه و پول محصولش رو پرداخت کنه
چطوری باید اینکار کنم؟
هر کاری می کنم فایده نداره
اگر منظورتون Rsform هست پلاگین پرداخت داره و میتونید از آموزش های موجود در انجمن و تاپیک آموزش های کاربردی آر اس فرم استفاده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره
راستش من کد نویسیم خوب نیست و چیزی متوجه نشدم درست
فیلمش هم دانلود کردم ولی باز فایده نداشت
من یه فرم می خوام که تو قسمت اولیش نام باشه و تو فید دومیش نام خانوادگی
یه لیست قیمتی هم داشته باشه که اولیش 20 هزارتومان باشه و دومیش 15 هزار تومان و به بانک ملت وصل بشه
از صبح تا الان از بس تست کردم دیگه دارم دیوونه میشم
کسی هست برای رضای خدا این فرمه رو به من بده
سلام
پلاگین pkg_payment رو نصب کن به ار اس فرمت اضافه میشه

بقیش مثل تصویر راحته
[تصویر:  1422214621_499_1dc563aa8f.jpg]

فقط برای اینکه چند محصول رو نشون بدی در قسمت ایتم ها محصولات و وارد کن و با اینتر جدا کنشون

برای اینکه عنوان محصول رو هم بنویسی تا قشنگ تر بشه اول مبلق و بنویس بع با | جدا کن و بعد عنوان رو
مثال:
10000| بسته پیامک ابی
20000| بسته پیامک قرمز
سلام
ببینید منم همین کار رو کردم ولی کار نمیکنه
این ادرس ها رو ببینید

یا مثلا این فرم

تو هیچکدومشون برای بانک نمیره که به بانک وصل بشه
مشکل از افزونه نیست؟
اگه امکانش هست یه فرم بدید شاید من بد طراحیش می کنم
نه درسته حالا باید فرم و به بانک متصل کنید.
پلاگین های بانکی اراس رو جستجو کنید هرکدومش با حسابت مطابقت داشت نصب کن
آموزشش در انجمن هست.
لینک مرجع