پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشكل در ادامه مطلب و پيغام هاي جوملا 3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشيد من يه سوال داشتم
من با آرتيستير 4 براي جوملا 3 قالب ساختم ولي چنتا مشكل دارم يكي اينكه وقتي ادامه مطلب رو ميزنم داخل مطالب متنم كامل باز ميشه و دكمه ادامه مطلب در سايت نمياد

سوال بعدي اينكه هيچ پيغامي مقع عضو شدن يا ازوزي نميده به كاربراي من و همچنين وقتي داخل كادر تماس با ما متني مينويسن باز اروري نمياد و يا پيغامي نميده كه درسته يا نه

مشكل از چيه ممكنه كمك كنيد
خب بعضی وقتها بعد از اپدیت جوملا ادامه ی مطلب برای مطالب جدید از کار میافته . راه حلش استفاده از این افزونه است .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپشنهای زیادی داره ممکنه کمی گیج بشی ولی کارش عالیه . میتونی اول و آخر مطلب دکمه ی ادامه مطلب ور قرار بدی با متن و طراحی دلخواه . حتی دیگه نیازی به تنظیم ادامه ی مطلب تک تک مقاله ها نیست طول مطلب رو معلوم میکنی و خودش ایجاد میکنه .
با سلام و درود به شما

هيچ راه ديگه اي غير از اين وجود نداره
خب من روی یکی از سایتها به این مشکل برخوردم حتی توی استک اورفلو هم راه حلی براش نمیدونستن . به هر جال این افزونه خیلی عالیه یعنی حتی اگه مشکلی با ادامه هم نداشته باشید با نصبش کلی امکانات به سایتتون اضافه میشه . مثل ادامه ی مطلبی که به ابتدای متن یا اخر یا هر دو وارد میشه و اضافه کردن خودکار ادامه ی متن که کلی زمان صرفه جویی میکنه .
خيلي آپشن داره كار كردن باهاش سخته به صورت خلاصه نميشه بگيد چكار بايد بكنم كار كردن باهاش چجوريه

لطف ميكنيد

چون خارجي هم هست باز كار كردن باهاش مشكل تره
خب تب Suffix هست و تب preffix که تنظیمات اصلی توی این تبهاست و مشابه هم هستن یکی برای ادامه ی متن در بالای مطلب و یکی مثل جوملای عادی پایین .
استفاده هم به کمک متن عادی و تگهاست مثلا تگ title رو هر جا بنویسی عنوان مطلب رو نمایش میده .
مثلا من برای نمایش عنوان متن در ابتدای مطلب در تب preffix بخش
Prefix For Guests
از این کد استفاده کردم .
مشاهده ی متن کامل :{title}
تب Read More (Suffix
چهارتا کادر داره دو تای اولی برای حالتیه که متن کامل نمایش داده میشه و درست بعد از آخرین کلمه ی متن میاد . میتونید کاربرها رو به جایی دلخواه هدایت کنید یا کدهای دلخواه بنویسید .
دو تای دومی همون ادامه ی متن عادی جوملا هستن و در حالتینمایش داده میشه که متن کوتاه شده باشه .یکی برای اعضای مهمان یکی برای ثبت نام شده ها .
من این طوری نوشتم .
<p class='readmore'><a href='{url}'>ادامه ی مطلب : {title}</a></p>
خیلی سخت نیست .
class='readmore برای اینه که تنظیمات قالب روش اثر کنه و حالت دگمه بشه .
تب Length هم همون دو تا فیلد اول رو تنظیم کن تا به صورت خودکار ادامه ی متن ایجاد بشه . میتونی روی word بگذاری یا character .
لینک مرجع