پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اضافه شدن نام قالب (آماریلیس) به لینک صفحات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من از قالب آماریلیس در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده می کنم .
مشکل این جاست که در نتایج جستجوی گوگل در انتهای لینک صفحات سایتم ، نام قالب (اماریلیس) نیز اضافه میشود .
در 2 عکس پیوستی این مشکل را نشان داده ام .
ممنون می شوم اگر راهنمایی ام کنید .
سوالم نامفهوم بود یا کسی نیست جواب بده ؟
دوست عزیز کمی صبور باشید انجمن با چت و مسنجر فرق میکنه و گاهی چندروز طول میکشه تا به پاسخ برسید تا زمانی که کسی مشکل شما را بلد باشه و وقت کنه پاسخ بده.
در توضیحات سایت در تنظیمات کلی و در تنظیمات منو صفحه اصلی و منوهایی که ایجاد کردید چک کنید ببینید نام قالب اضافه شده یا خیر.
همیشه بهتره بعد از نصب بسته آماده منوهای موردنظر را خودتون ایجاد کنید و از تغییر و ویرایش منوهای موجود اجتناب کنید.
البته من غیر از هدر در جای دیگری نام قالب رو ندیدم.و ممکنه قبلا وجود داشته در نام و عنوان منوها و شما حذف کردید :

کد:
<section class="main__wrapper">
<header class="header">
<h1 class="logo">
<a href="/">آماریلیس</a>
</h1>
نقل قول: دوست عزیز کمی صبور باشید انجمن با چت و مسنجر فرق میکنه و گاهی چندروز طول میکشه تا به پاسخ برسید تا زمانی که کسی مشکل شما را بلد باشه و وقت کنه پاسخ بده.
در توضیحات سایت در تنظیمات کلی و در تنظیمات منو صفحه اصلی و منوهایی که ایجاد کردید چک کنید ببینید نام قالب اضافه شده یا خیر.
همیشه بهتره بعد از نصب بسته آماده منوهای موردنظر را خودتون ایجاد کنید و از تغییر و ویرایش منوهای موجود اجتناب کنید.
البته من غیر از هدر در جای دیگری نام قالب رو ندیدم.و ممکنه قبلا وجود داشته در نام و عنوان منوها و شما حذف کردید :
از پاسخ شما بسیار ممنونم
عکس جاهایی که گفته بودید چک کنم پیوست کردم
در هیچ جایی نام آماریلیس نیامده
ضمنا من منو ها را خودم ایجاد کردم و از ویرایش منوهای قبلی اجتناب کردم .
اگر در گوگل برای مثال عبارت "حل المسائل فیزیک اول دبیرستان" را سرچ کنید میبینید که اسم آماریلیس هم در عنوان لینک می آید و این مشکل در تمامی صفحات سایتم وجود دارد .
اگر بیشتر راهنمایی ام کنید ممنون می شوم
نقل قول: <section class="main__wrapper">
<header class="header">
<h1 class="logo">
<a href="/">آماریلیس</a>
</h1>
آقای گنجی منظور شما از کدهایی که پست کردید چی بود ؟ آیا باید این کد ها را از سایتم پاک کنم ؟ کجا باید دنبال این کدها باشم ؟
به طور کلی مشکل من هنوز حل نشده
اگر بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشوم
در تنظیمات قالب ببینید لوگو چگونه اضافه شده و توضیحات لوگو هم چیست و اگر بصورت دستی وارد شده تغییر دهید نام لوگو را
در فایل index.php کدهایی را که گفته بودید را پیدا کردم و کد زیر را از آن حذف کردم
<a href="/">آماريليس</a>
یعنی الان کدی که گفته بودید به شکل زیر درآمد:

<section class="main__wrapper">
<header class="header">
<h1 class="logo"> </h1><!-- End logo -->

مدتی طول میکشد تا گوگل تغییرات را اعمال کند ولی من نمیدانم با این کاری که انجام دادم مشکل حل میشود یا نه. نظر شما چیست؟
یهتره بجای حذف نام سایت خودتون رو اضافه میکردید
لینک مرجع