پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست سه ماژول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی و خسته نباشد

من نیاز به سه ماژول دارم که میخواستم دوستان کمک کنند.

1) ماژول نمایش تیتر اخبار به صورت تایپی
2) ماژول تب تصویری به شکلی که چند عکس با لینک و توضیحات تنظیم بشه و توی سایت تصاویر کنار هم به صورت افقی باشند که وقتی موس میره روی یه تصویر توی ماژول بزرگ بشه و بقیه تصاویر کوچیک.
3) توی سایت جومینا قسمت دانلود یه ماژول هست که وقتی بخش انتخاب میشه لیست مجموعه ها میاد و وقتی مجموعه انتخاب میشه لیست مطالب. کسی داره؟

متشکرم
براي هر سه مورد شما جستجو نكرديد و همچنين تاپيك شما بايد در بخش درخواست ها مطرح ميشد كه منتقل خواهد شد !
نام ماژول شماره سه شما جستجوي موضوعي است كه در جومينا هم موجود است در مورد شماره يك و دو هم در انجمن موجود است و البته تب تصويري رو متوجه نشدم ولي ماژول هاي زيادي اين قابليت رو دارند.
من يادم هست افزونه منوتصويري نيز معرفي كردم كه وقتي موس كاربر ميره روي تصوير تصاوير كامل رو نشون ميده !
ماژول اخبار درحال تايپ هم در انجمن موجود است و يك نمونه اش ماژول الماس سي ام اس است !
اگر كمي جستجو كنيد همه موارد رو پيدا خواهيد كرد
برای ماژول تایپ متن بروید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع