پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با نمایش مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
توضيحات كامل رو اينجا ببينيد : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحات را خواندم .اما اثری نداشت .مثلا من یک category داشتم که شناسه ان 17 بوده و ان را وارد کردم .
بیشترین طول و عرض را هم برابر 90 قرار دادم .تصویر را در سمت راست قرار دادم .اما هنوز هیچ تغیری نمی کند .
یه دمو از سایتتون قرار بدید
من برای مدیریت محتوا از K2 استفاده میکنم
به شما هم پیشنهاد میدم که این کار رو انجام بدید البته تنظیماتش یکمی پیچیدست ولی چیزی نیست که متوجه نشید

نمونش رو تو این سایت ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جفتشون با K2 درست شدند
انعطاف پذیری بینهایت قوی داره
این کامپوننت k2 برای جوملا 1.6 هم هست ؟
خير بروزرساني نشده ! فكر نميكنم جوملا 1.6 نيازمند اين كامپوننت باشد هرچند كه داراي امكانات فوق العاده اي است !
البته اونطور که من شنیدم قراره که برای 1.7 release بشه
دوست عزیز یه سر به اینجا بزن
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع