پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آیا درایجاد رتبه سایت در الکسا میتوان تقلب کرد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.آیا درایجاد رتبه سایت در الکسا میتوان تقلب کرد؟
آخه من ودوستام 2 سالی هست یه سایت راه انداختیم و رتبمون خیلی پایینه درحالیکه سایت هایی که مشابه ما مطلب میزارن رتبشون توی الکسا خیلی خوبه همیشه !!Blush
چرا اینجوریه؟؟؟
مابایدچکارکنیم؟؟
آیاامکان داره که رتبه الکسا دقیق نباشه؟؟ یا اینکه اون سایت ها از راهکارهای خاصی برای داشتن رتبه خوب استفاده کنند؟؟؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید...
بله میشه تقلب کرد
ولی این به این معنی نیست که سایتهای مشابه که رقیب شما هستند و رتبه بالاتری دارند تقلب کردند
بهترین راه برای کسب رتبه الکسا به صورت پایدار و مطمئن ارائه مطلب با کیفیت در فواصل زمانی منظم هست
یا ارائه خدمات کاربر پسند و مورد نیاز کاربران که باعث جذب ترافیک پایدار میشه
مرسی........خب چندوقت پیش یکی میگفت به من پول بدید تا پشتیبانی شما رو بعهده بگیریم و رتبه سایتتون رو بالا ببریم...
ببینید سایت های مشابه خیلی توزمینه سئو و... اطلاعات دارند و ما نمیخوایم قربانی این چیزا بشیم...ماواقعا زحمت میکشیم ومیخوایم رتبمون خوب باشه.... من احساس میکنم بازدیدهای سایت انگار ثبت نمیشن.....نمیدونم
اگر در الکسا بدرستی سایت رو ثبت کردید و کد مربوط رو فعال کردید بازدید های شما ثبت میشه و مشکلی نداره

اگر واقعا زحمت میکشید و دوست دارید مطابق تلاشی که میکنید نتیجه مثبت هم بگیرید
اطلاعات خودتون رو در زمینه سئو بالا ببرید
حالا به خاطر اینکه گفتید زحمت میکشید من دو تا رفرنس معرفی میکنم مطالعه کنید

راهنمای برترین پلاگینهای سئو برای جوملا از دید جوملاشین
Excellent SEO plugins for Joomla website
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ده پرسش و پاسخ در زمینه سئو جوملا برای جوملا کاران
Joomla SEO: Ten FAQs for newbies
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع