پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ادامه ی مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب تا قبل از اپدیت جوملا برای ساختن ادامهی مطلب متنی رو مینوشتم (مثلا برای خواندن ادامهی مطلب کلیک کنید .) بعد با انتخاب اون دکمه ی ادامهی مطلب رو کلیک می کردم و لینک ساخته میشد . الان دیگه این کار انجام نمیشه و دکمه ی ادامهی مطلب نمایش داده نمیشه . مطالب قدیمی هنوز دکمهی ادامهی مطلبشون کار میکنه ولی جدیدها اصلن دکمهی ادامهی مطلب نمایش داده نمیشه .
ویرایش :
خب گویا فقط در حالت بلاگ نمایش داده میشه .. لوی چرا توی صفحه ی اصلی از قدیمیا نمایش داده میشه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش 2 :
گویا ویرایش متن ادامهی مطلب منتقل شده یه تنظیمات مقاله پس قبلا راحت تر بوده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم قبلا افزونه ای چیزی نصب کرده بودم که اون طوری ساخته میشده یا تغییری داده بودم ولی بعد از 6 ماه یادم نیست ...
خب با لطف رفقا توی استک به این رسیدم ...

دکمه ی ادامه ی مطلب رو به راحتی فعال کرد و حتی تنظیماتی برای ساخت اتوماتیک ادامه ی مطلب هم داره و ...
هنوز ویرایش متن ادامه ی مطلب مونده گویا از ورژن خاصی از jce بوده کسی اطلاعی نداره ؟ اینکه متن ور انتخاب کنم دکمه ی ادامهی مطلب رو بزنم و لینک ساخته بشه ؟
لینک مرجع