پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشكل فرم تماس باما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
فرم تماس با ما سايتم درست كار نميكنه. بطوريكه پس از وارد كردن اطلاعات توسط كاربر و زدن دكمه ارسال، پيام (Thank you for your email) نمايش داده ميشه ولي نه ايميلي براي مدير سايت ارسال ميشه و نه براي كاربر.

وبسايت مورد نظر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و جوملاي 2.5 استفاده شده.
در ضمن تنظيمات ايميل هم درسته تو مديريت. چون عمليات ثبت نام كاربر با موفقيت انجام ميشه.

ممنون ميشم در اين خصوص راهنماييم كنيد.
درود
من تست کردم برام ارسال شد.تیک ارسال کپی به خودم رو هم زدم.
ممکنه برای صاحب سایت اسپم میشه یا ایمیلش مشکل داره.
ايميل info سايت رو چك كردم مشكلي نداره. كپي پيام براي كاربر ارسال ميشه ولي براي مدير سايت ارسال نميشه تو اسپم ايميل مدير سايت هم چيزي نيست. تنظيمات خاصي داره؟
درود بر شما
با توجه به اینکه آقای گنجی چک فرمودند عرض می کنم
یک بار دیگر ایمیلی که شما در تنظیمات جوملا قرار داده اید را چک کنید
ايميل تنظيمات جوملا رو هم چك كردم. همون ايميليه كه كانفيرم ثبت نام و نيز كپي از فرم تماس با ما رو براي كاربر ميفرسته. فقط مشكلش اينه كه براي خودش نميتونه اطلاعات مربوط به فرم تماس با ما رو ارسال كنه. يعني ادمين سايت، اطلاعات فرم سايت رو نميتونه دريافت كنه
مشکل ممکنه از خود کامپوننت باشه و چون همین بسته در فارسی مشکلی نداره بهتره یکبار بسته ای که نصب کردید رو روی جوملا اکسترکت کنید و سپس پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.
ولی من فکر میکنم بهتره برای تست یک ایمیل دیگر در تنظیمات جوملا و کاربری که ادمینه وارد کنید و تست کنید.
ايميل سايت و ادمين رو هم تغيير دادم جواب نداد. روت كامپوننت كنتاكت آخرين نسخه جوملا رو هم تو مسير كامپوننت سايتم جايگزين كردم باز هم جواب نداد.
مشكل ايميل فرم تماس با ما رو تو سايت فارسي هم چك كردم همين داستانه و به مدير سايت چيزي ارسال نميشه.
چيزي كه هست اينه كه تو فرم تماس با ما جوملا نميتونه به ايميل هاي خود سايت چيزي بفرسته.
مثلا من با آر اس فرم يه فرم تماس با ما درست كردم. تو قسمت گيرندگان گزارش ثبت فرم، ايميل خود سايت (info@mydomain.com) يا هر ايميل ديگه اي از دامين خودمو مينويسم چيزي ارسال نميشه ولي اگه يك آدرس ايميل ديگه مثل Gmail، Yahoo، و ساير ايميلها غير از سايت اصلي رو وارد ميكنم گزارش ثبت فرم بدون هيچ مشكلي مياد.
شما در قالب سایتتون نگاه کنید اگر فولدری به نام html بود وارد بشید، com_contact داخل این فولدر رو موقتا تغییر نام بدید به یک اسم دیگه

بعد امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر
تو مسير زير رفتم:
public_html/templates/corporate_response
كلمه contact رو سرچ زدم چنين فولدري وجود نداره

تو مسير public_html/templates/corporate_response/html هم رفتم چنين فولدري وجود نداره ولي فولدر com_content وجود داره.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع