پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست طراحی قالب به سبک سایت برنامه نود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود دوستان عزیز

من یه سایت خبری ورزشی دارم که بعد از سه سال حالا میخوام طرحشو عوض کنم /، این سایت خودم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام برای تغییرات میخوام قالبی با جوملا 2.5 طراحی بشه شبیه سایت برنامه نود :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان کسی هست با هزینه مناسب و کم ((((( از نوع همکار حساب کنه با ما ))))) برای من قالبی به این سبک طراحی کنه ؟؟
قالب های زیادی شبیه این میتوید به صورت رایگان پیدا کنید
میشه چند نمونه فارسی شدشو بهم معرفی کنید ؟؟
دوست عزیز کافیه در قالب های انگلیسی خبری یکی رو انتخاب بفرمایید و امکانات رو مثل سایت مورد نظرتون قرار بدید

برای رنگ بندی و راستچین و فارسی نمودن هم میتونید سفارش بدید براتون انجام بدم، اینطوری هزینتون هم خیلی کمتر میشه
درود بر شما
درباره قالب دوستان راهنمایی کردند
اما پیشنهاد می کنم سراغ جوملا 3 بروید، جوملا 2.5 در حال خارج شدن از زمان پشتیبانی توسط جوملا جهانی است

شاد باشید و شادی بخش دیگران
ممنون از همه دوستان

میشه دوستان یه جند نمونه قالب نشون بدید ببینم???
نگاهی به نمونه های شرکت های معروف بندازید و بعد یکی از اونارو پیدا کنید و شخصی سازیش کنید
shape5 - joomlart - smartaddons و ...
مرسی دوستان واقعا طرح های خوبی داره واقعا خوشم اومده
فقط دوستان میشه جدول هارو به صورت سایت نود کنار سایت قرار داد ؟؟ من لود سایت و سئو و این بحث جداول خیلی برام مهمه آخه
لینک مرجع