پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایجاد فرم تایید نهایی در rs form
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان عزیز من اموزشی که در این انجمن در مورد ایجاد فرم تایید نهایی اطلاعات در rs form هستش رو مطالعه کردم ولی باهاش مشکل دارم. اون قسمت کد های جاوا . نام یکتای فیلد های خودم رو کجای اسکریپت قرار بدم.؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر
دوست عزیز آموزش که کاملا فارسی و واضح هست!

شما کجا مشکل دارید دقیقا؟!
سلام.
اون قسمت کدهای اسکریپت باید نام یکتای فیلد ها رو کجای کد وارد کنم.. ممنون از راهنماییتون .خدایی چند روزه الاف اینم از کارو زندگی افتادم. اگه میشه کد هارو تو پستی کخ میذارید کپی کنید و یه مثال برام بزنید که دقیقا چه کارهایی باید انجام بدم.
بازم خیلی ممنون از راهنماییتون
دوست عزیز ما که نمیدونیم شما در فرمتون چه نام هایی برای فیلدهاتون گذاشتید!!!
کد:
<script type="text/javascript">
function preV(param1, param2, param3, param4)
{
    if (param2 == 1 && param3 == 1)
    {
    document.getElementById('firstname and last namep').innerHTML = document.getElementById('firstaname and lastnmae').value;
    document.getElementById('phone numberP').innerHTML = document.getElementById('phone number').value;
    document.getElementById('emailP').innerHTML = document.getElementById('email').value;

var i;
    for(i=0;i<document.getElementsByName('form[RadioGroup]').length;i++)
        if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
        document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
    var j;
    for(j=0;j<document.getElementsByName('form[CheckGroup][]').length;j++)
        if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
        document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
    }
    rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
}
</script>

این کدشه باید اسم فیلد ها رو به جای param1. param2 , ..... بذارم یا کاری دیگه انجام بدم.
راستی باید از کد [name:value] هم برای نمایش اطلاعات استفاده کنم یا نه؟
دوست عزیز شما منظور بنده رو متوجه نشدید چون اینطور که معلومه هیچ سر رشته و آشنایی با کد ندارید

در اینصورت میتونید سفارش بدید یک نفر در فرمتون براتون این کار رو انجام بده

چون فیلدهاتون همگی لازم هستند

یا علی
لینک مرجع