پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل عدم نمایش کامپوننت وسط
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان با یک مشکل مواجه شدم !

من حدود یکسال پیش یکسری افزونه بر روی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصب کرده بودم و یک صفحه intro برایش ساخته بودم . وقتی سایت لود می شد صفحه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لود می شد و بعد از آن وقتی وارد سایت می شد صفحه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لود میشد و هیچ مشکلی نبود.

حالا من صفحه intro را حذف کرده ام و به هنگام لود سایت دیگر هیچ کدام از صفحات نیازی به لود شدن ندارد
اما وقتی سایت تیک در آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لود می شود کامپوننت وسط سفید است و هیچ متنی نمایش نمی دهد ولی اگر به صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لود شود همه چیز درست است .

ما همیشه تعدادی مطالبی که در سایت را برای نخست قرار می دادیم . و در نمایش آنها هیچ مشکلی نبود.
راستش می خواستم ببینم دوستان تاحالا به این مشکل برخورد کردند و راه حلی سراغ دارند ؟
راه حلش استفاده از .htaccess هست جناب سمیع عادل

کد زیر رو در فایل وارد کنید و ذخیره کنید :

کد:
DirectoryIndex index.php
ممنون آقای عمرانی عزیز ولی مشکل حل نشد .
طممئنا باید حل بشه با توجه به اینکه با index.php باز میشه
فایل .htaccess رو بدید من یه نگاهی بندازم بهش
کد آقای عمرانی درست بود . مشکل از فایل .htaccess نبود. یک مشکل ساده که دوروز وقت من و گرفت .
منوی صفحه اصلی ( صفحه نخست ) روی یک تعداد ستونها 1 بود ( که قاعدتاً باید درست باشه و قبلاً روی همین حالت کار می کرد ) با تغییر آن به 2 مشکل حل شد ( واقعاً نمی دونم چی بگم )
تشکر ویژه از آقای عمرانی که سعی در رفع مشکل بنده داشتند .
لینک مرجع