پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: حمله به سایت و خراب شدن قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

مدتی هست به سایتم حمله میشه...
- یکسری حمله روی کلمه عبور مدیریت سایت داشتم، که کلمه عبور رو قوی کردم
- یکسری حمله بازدید دارم، که هنوز هم هست... هر دقیقه چندین بار از سایت بازدید میشه تا حدی که عرض یک ماه فقط یکی از مطالبم 256هزار بازدید داشت و برای کا2 چندصدهزار نظر رفته بود. نظرات کا2 رو غیر فعال کردم و به هاست گفتم آی پی های خارجی رو بسته و اینکه نرم افزار rsfirewall نصب کردم
هنوز بازدید ها ادامه داره اما بسته شده... آی پی رو بن کردم اما آی پیش عوض میشه
مشکل اصلی اینه:
با همه اینکارها بازم چند دقیقه قالب بازم خراب میشه و از بکاپی که دارم فایلاشو میریزم روش تا درست بشه
کد:
http://rayan-pakhsh.com/
چیکارا کنم
پیشنهاتون چیه؟

ممنون
سلام

این تاپیک را بخونید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ظاهرا یه فایل css دوباره نویسی یا حذف میشه..
چون وقتی قالب خراب میشه باید کش رو پاک کنم تا روی سیستمی که قبلا یکبار سایت سالم باز شده تغییرات(خراب شدن قالب) دیده بشه

تا جای ممکن تنظیمات امنیتی ذکر شده رو اجرا کردم..
اما بعد از بازنویسی فایلهای قالب، چند دقیقه بعدش بازم خراب میشه.
باید ببینید به سایتتون حمله میشه یا دامنه شما در لیست سیاه هکرها قرار گرفته

بنده هم با یک قالب وارز این مشکل رو داشتم و با انتقال دامنه حمله ها قطع شد اما هنوز حمله روی اون دامنه خالی ادامه داره...!
سلام دوست عزیز
چطور میشه تشخیص داد که به لیست سیاه رفتم؟
این لینک میگه سایتم هک شده
باید چیکار کنم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هاستتون یک subdomain ایجاد کنید
سایتتون رو در اون subdomain انتقال بدید
ببینید باز هم به این subdomain حمله صورت میگیره یا خیر
اگر حملات قطع شد، بدونید که دامنه به لیست سیاه هکرها اضافه شده

اگر باز هم حملات ادامه داشت بر روی زیر دامنه، مشکل از قالب و یا فایل های جایگزاری شده در سایتتون هست

درضمن در نظر داشته باشید وقتی کل آی پی های خارج رو ببندید مشکل در سئو ایجاد میشه چون دیگه آی پی های گوگل هم نمیتونن سایتتون رو بازدید و index کنند

یا علی

در مورد این آدرس هم فایل ایجاد شده باید حذف بشه!!!

یک فایل htm به نام alfa هست در روت سایتتون

یا علی
(۱۳-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درضمن در نظر داشته باشید وقتی کل آی پی های خارج رو ببندید مشکل در سئو ایجاد میشه چون دیگه آی پی های گوگل هم نمیتونن سایتتون رو بازدید و index کنند

یا علی

در مورد این آدرس هم فایل ایجاد شده باید حذف بشه!!!

یک فایل htm به نام alfa هست در روت سایتتون

یا علی

چاره ای نیست... وگرنه کل پهنای باند میره

دوم اینکه این فایلی که اسم آورده وجود نداره
!!! چطور دسترسی به هاستتون دارند که تمپلیت و فولدر ایجاد کنند؟!!!

رمز هاستتون رو تغییر بدید
با سرورتون هم در میان بگذارید
(۱۳-۹-۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!! چطور دسترسی به هاستتون دارند که تمپلیت و فولدر ایجاد کنند؟!!!

رمز هاستتون رو تغییر بدید
با سرورتون هم در میان بگذارید

اشتباه شد
سطح دسترسیشو تغییر داده بودم... حذف نمیشد!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع