پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم ترتیب مطالب در مدیریت مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید
ترتیب مطالب در مدیریت مطالب از طریق مدیریت بهم ریختست چطور میشه کاری کرد آخرین مطالب به صورت پیش فرض نشون داده بشن؟
قبلا یه مطلب در این ارتباط تو یکی از انجمن ها دیده بودم ولی الآن یه ربعی گشتم پیداش نکردم!Joomla 2.5Rose
سلام
در قسمت مدیریت مطالب روی سربرگ ستون تاریخ کلیک کنید.
سلام یه روش هست با دستکاری کدها درست میشه اون روش رو می خوام، به صورت دستی باید هر بار این کار رو کنیم!
خب ترتیب کجا مد نظترتونه ؟ اگه ترتیب در صفحجه ی اصلی یا گزینه های دیگر منو منظورتونه در تنظیمات منو > بخش گزینه های نمایش میتونید کتگوری های مورد نظر ترتیب و نوع ترتیب رو مشخص کنید حالت پیش فرض بر روی جدید ترین و نمایش ویژه های از تمام مجموعه هاست . این شکلی جدید ترین مطلب ویژه اول قرار میگیره .
چهارتا فیلد هم هست برای تعداد نمایش مطالب اصلی پیرو و ستونها و لینکها . خودتون کم و زیادش کنید دستتوتن میاد . بهتره سیستم کش رو قبل از اعمال تغییر غیر فعال کنید تا نتیجه رو فورری ببینید .
اگه نوع منو از توع بلاگ یا لیست باشه هم به همین شکله .
اگه موقع دادن لینک مستقیم به مجموعه بدون ساختن گزینه ی منو باشه باید از توی تنظیمات مجموعه ها مشابه همین کار رو انجام بدین .
یه کمی خلاصه نوشتم که خودتون هم کمی گشت بزنید توی گزینه های جوملا .
سلام آقا سجاد، فکر کنم مطلب رو بخوبی نخوندید!
نوشتم که:
ترتیب مطالب در مدیریت مطالب از طریق مدیریت!
تو مدیریت سایت می خوام ترتیب مطالب رو درس کنم و مطالب جدید همیشه اول نشون داده بشند
خب شما از 2.5 استفاده میکنین ؟ جوملا 3 این رو داره لوی همینطور که مستر پاور گفتن برای 2.5 روی سر ستون کلیک کنید ولی اینکه این ترتیب دائمی بشه فکر نکنم راه ساده ای براش باشه . یه راهی اینجا نوشته .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در فایل
administrator/components/com_content/models/articles.php
خط 97
این کد ور پیدا کنید
کد:
parent::populateState('a.title', 'asc]');
و تبدیلش کنید به
کد:
parent::populateState('a.id', 'desc');
یه راه دیگه هم اینجا نوشته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی کلن دیگه وقتش رسیده کم کم همه برن سراغ جوملا 3 . 2.5 چیزی از عمرش باقی نمونده .
لینک مرجع