پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نسخه موبایل قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من یک قالب رایگان دانلود و کلی کار کردن روش دارم باهاش کار می کنم
ولی متوجه شدم وقتی با موبایل سایت را باز می کنیم یک نمای خیلی بد از سایت میاد که خیلی بد هست
چطور می تونم این نما را درست کنم و یا جتی نمای موبایل را غیر فعال کنم و سایت به صورت کامل باز بشه در موبایل و با زوم کردن بزرگش کنم
اگر بشود تنظیمات نسخه موبایل را درست کرد بهتره ولی اگر هم نشد فقط می خواهم این حالت موبایل را بردارم و به حالت نمای عادی برگرده
در ضمن قالب هم ریسپانسیو هست و در همه رزولیشن ها درست کار می کند به جز نسخه موبایل
ادرس
sportway.ir
خب دوست عزیز شما می توانید قالب و یا افزونه ی موبایل را دانلود و نصب کنید.
با این کار سایت شما به خوبی تو گوشی نمایش داده می شود.
یاعلی
اگر چیزی که آقای ندیمی گفت و انجام دادید و نتیجه نگرفتید باید به دو روش زیر عمل کنید

1. حالتی که گفتید کل سایت را نشون بده باید قالب طوری نوشته بشه با css که تمام موقعیت ها با عرض ثابت باشن

2. اگر میخواید به صورت حرفه ای بشه باید به حالت ریسپانسیو طراحی بشه (یعنی درصدی) و به موقعیت های مهم اولویت نمایش داده بشه
چطور میشه یک قالب مخصوص موبایل نصب کرد ؟؟؟؟؟
(۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ صبح)Master-Power نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر چیزی که آقای ندیمی گفت و انجام دادید و نتیجه نگرفتید باید به دو روش زیر عمل کنید

1. حالتی که گفتید کل سایت را نشون بده باید قالب طوری نوشته بشه با css که تمام موقعیت ها با عرض ثابت باشن

2. اگر میخواید به صورت حرفه ای بشه باید به حالت ریسپانسیو طراحی بشه (یعنی درصدی) و به موقعیت های مهم اولویت نمایش داده بشه

خیلی از سایت ها وقتی در موبایل باز می شوند کل نمای سایت به صورت کوچک تر شده هستند و فقط با زوم کردن باید روی مطلب مورد نظر بریم
قالبی که من استفاده می کنم ریسپانسیو هست و خودش را با رزولیشن ها تطبیق می ده ولی با رزولیشن موبایل خوب تطبیق نمی ده
من می خواهم این حالت را ازش بردارم و کل سایت در موبایل نمایش داده بشه
خب باید براش یک استایل جدا تعریف کنید که تمام موقعیت ها با توضیح زیر باشه

و توی index.php قالبتون با کد php ببه موقعیت استایل جدید بگید که وقتی مثلا روی رزولیشن پایینتر از 250*450 میره فلان استایل را لود کنه

این تنها راهه که به ذهنم میرسه

البته باید بگم که نوشتن یک استایل جدید ثابت برای یک قالب که خودتون ننوشتید کار راحتی نیست
فکر نکنم این کارها ازم بر بیاد
با یک پلاگین ه کار کردم خوشم نیومد
فقط می خواهم که
تنظمیاتی را انجام بدهم که در رزولیشن موبایلی هم نسخه کاملی از سایت را داشته باشم نمی خواهم ریسپانسیو باشه هیمن
کسی می تونه راهنمایی کاملی کنه که چی باید بکنم
من هی دارم جواب را میدم.
هی شما حرف خودتونو تکرار میکنید.

وقتی که افزونه ای برای اینکار به صورت درست و حسابی نیست پس باید از طریق راهی که گفتم انجام بدید.
این مطلب را ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع