پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با نبودن امکان: حالت موبایل - نمایش دسکتاپ در فوتر قالب موبایل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
من دوتا قالب دارم، یکی قالب عادی سایت و دیگری قالب موبایل که توسط یک پلاگین،‌ وقتی با موبایل سایت رو باز میکنیم،‌بصورت خودکار قالب موبایل نمایش داده میشه.

حالا مشکل اینجاست که میخوام یک ماژولی در فوتر قالب موبایل باشه که کاربر بتونه در موبایل،‌روی لینک شو دسکتاپ ورژن کلیک کنه و قالب سایت رو بصورت عادی و دسکتاپ ببینه.

تقریبا تمام افزونه ها و پلاگین ها رو تست کردم و چنین چیزی نبود!‌

دو راه به نظر خودم رسید که فعلا جواب نداده و تداخل داره:
1- انتساب منو های موبایل ،‌به قالب موبایل و نمایش از طریق منوها که کلی تداخل داره و مثلا صفحات مطالب و تگ ها و ... با حالت موبایل باز نمیشن

2- یک کد یا اسکریپت که با کلیک بر روی اون،‌موقتا پلاگین نمایش دهنده قالب موبایل غیر فعال بشه

اگر دوستان راه حلی میدونن ارائه بدن،‌خیلی ضعف بزرگیه برای جوملا
البته برخی قالب های پیچیده خودشون چنین امکانی دارن ولی با توجه به حجم بسیار بالای اون های و قالبهای اختصاصی که برای هر دیوایس دارن،‌استفاده از اونها و فارسی سازی تک تکشون،‌چندان مقرون به صرفه نیست.
من نمیدونم چطور شما میگید این ضعف بزرگی برای جوملا و بعد میگید قالب های پیچیده این امکان رو دارند پس اگر ضعفی باشه برمیگرده به قالب در صورتی که اینطور نیست و اصلا ربطی به قالب و سایت نداره چون مرورگرهای گوشی های هوشمند وقتی منوشون رو باز میکنید یک گزینه دارند به نام درخواست نسخه Desktop و اصلا نیازی نیست شما چیزی نصب کنید.
اگر کسی وبگرد باشه و از گوشی استفاده کنه میدونه این گزینه وجود دارد و استفاده میکنه.
لینک مرجع