پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: (ویرچومارت) نمایش چند محصول در هر سطر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
به این آدرس نگاه کنید:
کد:
http://www.rayan-pakhsh.com/index.php/component-computer/laptop-battery/lenovo

برای نمایش چند محصول در هرسطر باید چیکار کنم

هم داخل منو تعیین کردم، هم داخل مجموعه و هم داخل تنظیمات فروشگاه که توی هر سطر چند کالا نشون بده ولی بازم اینجوره...

راه حل چیه که بتونم توی هر سطر چند کتگوری و همینطور کالا نمایش بدم
راه حل ساده استفاده از ماژول(محصولات برجسته, بهترین فروش، تصادفی،) هستش.به این سایت نگا کنید.اون نوشته ی سکه که بالاست،پایینش سکه ها چیده شده،ازهمین ماژول استفاده شده است.
تعیین میکنی که چندسطر باشه و...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۹-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ عصر)رضاندیمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راه حل ساده استفاده از ماژول(محصولات برجسته, بهترین فروش، تصادفی،) هستش.به این سایت نگا کنید.اون نوشته ی سکه که بالاست،پایینش سکه ها چیده شده،ازهمین ماژول استفاده شده است.
تعیین میکنی که چندسطر باشه و...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
اگه بخوام از ماژول استفاده کنم، چون تعداد لینکهام زیاد هست باید برای هر دسته بندی یه ماژول بسازم و این یکم دردسر سازه..
با این حال از کجا میتونم تهیه ش کنم؟
دوست عزیز ماژولهای زیادی هست برای محصولات ویرچومارت.
این ماژولی که پیوست کردمو امتحان کنید.
مشخصات:
jxtc_virtuemartproductwall ماژولي سازگار با جوملا و فروشگاه ساز قدرتمند ويرچومارت براي به نمايش درآوردن محصولات در فروشگاه به صورت زيبا در استايلهاي متفاوت و ويژگي هاي بسيار كه براي اين ماژول موجود است

ماژول فروشگاه ساز ويرچومارت براي نمايش محصولات

برخي از ويژگي هاي اين ماژول:

28 قالب از پیش ساخته شده
تنظیم تاریخ و زمان و اندازه صفحه نمایش
طول شرح محصول سفارشی
ف-ي-ل-ت-ر بر اساس حداقل و حداكثر قيمت
انيميشن هاي زيباي css
نمايش محصولات در ستونهاي مختلف
نمايش تصوير براي محصولات
نمايش سبد خريد.

اینم دمو
لینک مرجع