پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منوی اصلی سایت در حالت فارسی نمایش داده نمیشود (جوملا 25)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

یه قالب دارم که راست چین ساپورت میکنه. زبان سایت که فارسی باشه راستچین میشه. ولی منوی اصلی سایت(بالای صفحه) رو نشون نمیده. این منو از بخش قالب تعیین میشه.
اما وقتی زبان سایت رو از قسمت مدیریت زبان به انگلیسی تغییر میدم هر منویی که انتخاب میکنم به راحتی نمایش داده میشه... ولی دیگه راست چین نیست.

مشکل چیه به نظر شما؟
دوست عزیز اگر به غیر از فارسی سازی ،قالب پلاگین زبان فارسی هم داره، یه بار زبان فارسی رو از مدیریت افزونه ها حذف کنید و ورژن جدید رو نصب کنید.بعدش از مدیریت زبان همون فارسی رو انتخاب کنید هم واس مدیریت هم واسه صفحات سایت،ببینید مشکل حل میشه.
حالا یه نظر بود ضرری نداره امتحان کنید.
یاعلی
چرا لقمه را دور سرتون میچرخونید

توی منوی اصلی در مدیریت برید

نمایش برای زبان ها را روی (همه) بزارید

تمام
آقای مستر دوست عزیز حرف شما درسته.ولی تو همه ی قالبها بطور پیشفرض روی همه قرار میگیره.
تازه اگر زبان فارسی نصب نشده باشه (همه)معنایی نداره.
من عاشق جواب دادناتم ندیمی TongueTongueTongueTongueTongueTongue

تو خیلی باهوشی
خیلی میدونی
بابا دانا Yahoo
ممنون دوستان
راه حل رو پیدا کردم
قالبهای پیشرفته(حداقل این قالب) اگه که بخوای زبانی غیر از زبان انگلیسی فعال کنی باید حتما چندزبانه سازی رو اجرا کنی یعنی:
1- از مدیریت زبان، زبان پیشفرض کاربری سایت رو به زبان دلخواهی که نصب کردید تغییر بدید
2- منویی برای لینک پیش فرض بسازید (زبان رو روی همه قرار بدید) و پیشفرض رو بله انتخاب کنید
2- منو و لینکی برای زبان فارسی و پیشفرض ایجاد کنید
3- منو و لینکی برای زبان انگلیسی و پیشفرض ایجاد کنید
4- حالا درون تنظیمات قالب منوی زبان فارسی و منویی که میخواید حین زبان انگلیسی نمایش داده بشه رو انتخاب کنید...

حداقل برای این قالب که از heilix framework استفاده میکنه اینجوریه.
تَواضَعُوا لِمَن طَلَبتُم مِنهُ العِلمَ؛ حديث
امام صادق عليه‏ السلام:در پيشگاه كسى كه از او دانش مى‏ آموزيد، فروتن باشيد.
لینک مرجع