پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: صفحه 404 در کار با کامپوننت بنر جوملا 3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
joomla 3.0

وقتی برای بنری لینکی قرار میدهم صفحه 404 نشان داده میشود و به صفحه مورد نظر نمی رود و در آدرس component/banners/click/3.html/ باقی میماند.
چند نوع مجوعه و مشتری نیز ایجاد کردم ولی با ایجاد بنر جدید هم مشکل حل نمی شود.
خب شما از کامپوننت خود جوملا استفاده می کنید؟
بله دوست عزیز از خود جوملا استفاده میکنم
خب خود جوملا باشه شاید مشکلی در کامپوننت هست ویا تنظیماتشو چک کنید.
کامپوننت خود جوملا برطرف کردنش بنظر من سخت.یا دسترسی بدید به اون کسی که به جوملا3 وارده.بازم دوستان نظرشونو میدن.
تنظیمات آنچنانی ندارد جز پیگیری نمایش ها و تعداد کلیک ها و یکی دو مورد دیگر
تصویری از تنظیمات بنری که اضافه کردید قرار دهید تا بتوان نوع تنظیمات شما را مشاهده کرد و درصورت امکان ادرس سایت رو هم قرار دهید تا بتوان تست کرد.
من نظرم اینه شما شما در فیلد لینک تبلیغ ممکنه اشتباها لینک تصویر را قرار داده باشید.البته حدسه و ممکنه ایراد دیگری وجود داشته باشد.
آقای گنجی انواع آدرس ها را با طرق مختلف تایپ،امتحان کردم.
جوملا رو از سایت جهانی جوملا دانلود کردم و فایل زبان فارسی رو هم از داخل اون نصب کردم

البته در یک ساب دامین دیگر همین کارها را جهت تست انجام دادم که هیچ مشکلی تا به حال نداشته است در صورتی که افزونه های اضافه تری در ساب دامین نصب کردم.
در تنظیمات کلی جوملا سه گزینه افزودن پسوند،نام مستعار و استفاده از mod_rewrite را به سفارش دوستان روی بلی قرار داده ام.این کار آدرس ها را به گفته همین دوستان بهینه تر و کوتاه تر میکند که البته باید نام فایل htaccess.txt را به .htaccess تبدیل بکنیم.

در این مورد با تغییر نام فایل بالا مشکل لینک بنر هم حل شد.
خوب مشکل در اصل بخاطر تنظیمات سئو بوده که حل شده و البته احتمالا همه لینک های شما این ارور رو میداده که حل شده.
قسمت های دیگر سایت را غیر فعال کرده بودم و در آن زمان روی هیچ لینکی تست نکرده بودم.مطمئنا همانطور هست که میفرمایید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع