پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چگونه برای تالارهای کیونناتصویرقراردهیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.چطوری برای هریک ازتالارهایی که درانجمن کیوننا ایجادکرده ایم تصویریا آیکن بزاریم؟؟ ممنون
خب دوست عزیز این که چیزی نیست:
وقتی که میخواید موضوع جدید ایجاد کنید بالای همون موضوع چند تا شکلک عکس هست میتونید عکسو شکلکو انتخاب کنید.
وقتی که موضوع رو ایجاد کردید اون عکس هم کنار موضوع میفته
یاعلی
مرسی...امامنظورمن تصاویر ویژه که خودمون تهیه کردیم هست....من میخوام آیکن نرم افزارهاروبرای هرتالارمخصوص به اون قراربدم.
درود
در لینک زیر کاملا توضیح داده شده است :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تنظیمات قالب باید Category Image رو فعال کنید و سپس مانند آموزش دو تصویر برای هر مجموعه اضافه کنید.
اگر گنگ بود بگید من براتون ترجمه کنم
مرسی.امامن چنین گزینه ای پیدانمیکنم...کجاست.آخه کیوننای من فارسیه
والا من باهاش خیلی وقته کار نکردم چون انجمن همراه سایت با یک دیتابیس خطرناکه ولی کاری نداره زبان مدیریت رو بزارید روی انگلیسی
البته این امکان روی کیوننا 2 به بالا نوشته ممکن است.در تنظیمات مجموعه ها یا انجمن ها باید باشه.تو تنظیمات سرک بکشید تا پیدا کنید.من فرصت کنم نصب میکنم و براتون چک میکنم.
خوب فکر میکنم قالب باید این امکان رو داشته باشه و این توضیحات هم برای قالبی هست که این امکان رو داره.
دراین سایت دو قالب رایگان گویا موجود است ببینید میتونید دانلود استفاده کنید.
لینک مرجع