پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: گذاشتن مطلب در صفحه اصلی در جوملا3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و روز به خیر.
در جوملا3 هیچ گزینه ای برای نمایش مطلب در صفحه اصلی وجود ندارد یا من نمی بینم. آیا پلاگین خاصی لازم است؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
نه هیچ پلاگینی لازم نیست.خب شما میتونید اون مطالبی که تو یه مجموعه دسته بندی کرده اید رو به منوی صفحه اصلی اختصاص بدید یا اینکه مطالب رو ویژه کنید.
یاعلی
ممنونم ولی ممکن است که مطالب مربوط به مجموعه های مختلف باشند .
در ضمن با ویژه شدن مطالب به صفحه اصلی منتقل نمی شوند. در جوملاهای پایین تر به راحتی با علامت زدن نمایش در صفحه اصلی این مسئله حل می شد.

آخر من مطلبی در سایتم دارم که در صفحه اول قرار گرفته می توان هر تغییری در عنوان، متن و حتی مجموعه اش داد اما اگر آن را از حالت انتشار خارج کنم کلا سایت دیگر بالا نمی آید. و تازه قالب را هم کمی به هم زده.
راهنمایی بفرمایید
اون درسته که میگید به در مجموعه های مختلفی هستش ولی خب پس شما که ویژه می کنید کجا میفته؟
جواب سوال دومتون هم اینه که اون مطلبی که توصفحه ی اصلی شما قرار گرفته احتمالا 90درصد منوی صفحه اصلی شما به مجموعه ای متصل هستش که وقتی اون مطلبو از انتشار خارج میکنید یعنی غیرفعال می کنید،مسلما سایت بالا نمیاد وارور404 میده.
جواب سوال سوم هم اینه که باید لینک قرار بدید تا بیشتر بتونیم راهنماییتون کنیم.
آقای ندیمی واقعا ازتون متشکرم. یک نفر دیگر غیر از من هم روی این سایت کار می کرد که ظاهرا تنظیمات صفحه اصلی رو اینطور به هم زده بود. با راهنماییتون مشکل حل شد.
لینک مرجع