پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: خطای 404 در صفحه اول!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
ایشالا عزاداری های همه دوستان قبول باشه.

مشکلی دارم با قالب پرتال نیوز.
هر کاری میکنم بازم توی صفحه اول با خطای 404 مواجه میشم، دوستان و اساتید میتونند راهنمایی کنند؟ Joomla 2.5
سلام همچنین.
دوست عزیز شما منوی خانه یا همونhomeرو چک کنید،احتما95درصد مطلب این منو از نتشار خارج شده بخاط همینه.
شما یک بار منوی دیگری را بطور پیش فرض قرار بدید و نتیجه را اعلام کنید.
خدا خیرت بده آقا رضا

همونطوری که گفتی عمل کردم و یک منوی دیگه رو پیشفرض کردم و مشکل درست شد!

ولی بعد از بالا اومدن سایت روی همون منوی قبلی کلیک میکنم بازم 404 میده و کلا میگه همچین برگه ای نیست!

مشکل از کجا میتونه باشه؟
مرسی
خب عزیز شما تو مدیریت برید تو همون منو که ارور میده ویک مطلب یا کامپوننت دیگه رو برای اون صفحه بذارید.مشکلتون100درصد حل میشه.
ممنونم

توی منوی مورد نظر میخوام مطالب ویژه رو از همه مجموعه ها نمایش بدم
الان مجموعش رو هم تغییر دادم بازم 404 میده!

مشکل قبلی از فعال بودن تابع "استفاده از mod_rewrite" تو مدیریت بود که غیر فعالش کردم درست شد!

خودتون هم یک نگاه بندازین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب درسته.
الان که ارور404رو نشون نمیده چون یه صفحه دیگه ای هست.
اول دومطالب رو تو یه مجموعه جدید ایجاد کنیدبعدویژه کنید.بعدش ازهمین عکسی که واستون فرستادم واسه منو مطالب ویژه رو انتخاب کنید حل میشه.
ایجاد مطالب جدید رو واس همین گفتم که احتمال تاریخ انتشار اون مطالب ها گذشته واس همین.
امتحان کنید و نتیجه رو بگید.

[تصویر:  45645645.png]

[تصویر:  1213.png]
مطالب جدید رو در مجموعه های متفاوت منتشر کردم ولی بازم همون 404 رو میده!

مورد دیگه ای هست که بگین؟
خب شما در همون صفحه ی منوی مورد نظر تاریخ آغاز انتشار و پایان انتشار رو ببینید.
مومن مگه توی بخش منو ها هم تاریخ انتشار هست؟
تاریخ انتشار مطالب رو نیگا کردم درست بود چون به سفارش خودت اومدم مطلب جدید گذاشتم!
منظورم همون مطالب بود که اشتب کرده بودم.
اگه دسترسی بدید درست میکنم
یاعلی
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع