پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست اسکرولر k2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دنبال افزونه ای برای ایجاد یه نوار لغزان خودکار از عکسهای مطالب k2 میگردم . یه چیزی شبیه به
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حالت دوم این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی این خودکار نیست . افزونه های مشابه برای نمایش عکس تنها هست ولی باید عکسها رو یکی یکی لینک داد . افزونهای اسلاید شو هم فقط یک عکس رو در هر زمان نشون میدن .

پیدا شد ....

:)
این شبیه bt content slideshow هست
تو samrtaddons بگرد پیدا میکنی اگه هم دیدی تجاری هست همین جا اسمشا بزار برات می فرسیتمچون نمی شه اینجا آپلود کرد پارس جوم وارز پشتیبانی نمی کنه
آقارضا واس جوملا2.5هم اینطوری نوار لغزان واسه مطالب هستش؟
نقل قول: تو samrtaddons بگرد پیدا میکنی اگه هم دیدی تجاری هست همین جا اسمشا بزار برات می فرسیتمچون نمی شه اینجا آپلود کرد پارس جوم وارز پشتیبانی نمی کنه

جالب دیشب این رو خریده بودم ، نمیدونستم دارمش ... :) انصافا پک خوب و با قیمت خیلی مناسبیه ولی خب این افزونه هایی که آدم پکی میخره خیلیش رو استفاده نمیکنه ....
دستتون درد نکنه ممنون .
راستی من مدتیه دنبال SJ K2 Categories Accordion میگردم اگه موجود هست بی زحمت لینکش رو میشه بفرستین ؟
براتون پیغام خصوصی کردم

هست می شه پیدا کرد
شما الان ندارید خوبشو؟
همین که آقاسجاد واستون لینکشونو گذاشته.
ببین این سایت رو من دارم طراحی می کنم...

پایین ساست رو نگاه مال دورین مدار بسته ها تقریبا مثل همونه خودم یا جی گوئیری این جوریش کردم 1!!!!

اگه می خوایی برات بفرستم
لینک مرجع