پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایجاد سایت دانلود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من قصد دارم یه سایت دانلود نرم افزار راه بندازم در همین رابطه میخوم از تجربیات دوستان استفاده کنم و
چندتا سوال بپرسم:

من در بعضی سایتها خوندم که اکثر سایت های مربوط به نرم افزار با وردپرس ساخته شده!!! دلیلشم به گفته اون عزیزان این بود که *جوملا امنیتش پایین* و *سئو در وردپرس قوی تره* و اینکه جوملا در مورد سایتها بزرگ(حجم زیاد سایت) به مشکل میخوره!!!

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره و میتونه کمک کنه خواهش میکنم بیاد اینجا مطرح کنه.

به نظر شما ساخت یه سایت دانلود که بعدا ممکنه به یه سایت بزرگ تبدیل بشه با جوملا عاقلانه هست یا نه؟
دوست عزیز بنظر من امنیت جوملا از وردپرس بالاتره ثانیا سئو بهتری نسبت به وردپرس داره اینو مطمئن باشید و اینکه شما میگید حجم زیاد سایت،درسته جوملا هسته اش کوچیکه ولی چرا میتونید سایت دانلود راه اندازی کنید.مشکلی نیست
میتونید از هاست های مخصوص جوملا استفاده کنید که پارس جوم این هاستو بفروش میرسونه.
شما فکر کنید کسی که جوملا رو برای اولین بار طراحی کرده به فکر این نبوده که کسی که میخواد سایت دانلود راه اندازی کنه واسه اینکار برنامه ریزی کنه!!!!!!!!!؟که صد در صد برنامه ریزی شده.برای اینکه سایتتون زیاد سنگین نشه میتونید از اسکریپت آپلود استفاده کنید و برای دانلود از این اسکریپت استفاده کنید.
یاعلی

اینم یادم رفت بهتون بگم از نظر امنیت:
asp.netاز همشون امنیت تره،هیشکی حتی مخ دنیا هم نمیتونه هک کنه یا خرابکاری بکنه چون asp.netاولش سه لایه میشه کدهاش،یعنی از داخلdllفراخوانی میکنه بعدش کدهاش اجق وجق میفته که کسی که میخواد هک کنه قاطی پاتی میکنه
دومین امنیت جوملا و دیتالایف انجین داره،بعدش وردپرس بعدا نیوک و.....
یه چیزی که هست هر دو ابزارن و خوبی و بدی سایت بستگی به طراح داره . همه چیز از سنگینی تا سئو بستگی به طراح داره .
وردپرس تاریخ فارسیش رو میگن که به سرور ممکنه فشار بیاره . و کار باهاش کمی ساده تره . کلن سیستمش فرق میکنه . شما هر دو رو مجانی هستن دانلود کن و تست کن ببین سیستمت با کدوم جور تره .
ممنون از راهنمایی دوستان
من هر دو سیستم رو تست کردم تو یه سری مطالب وردپرس خیلی خوبه ولی وقتی میری تو عمقش یه کمی به مشکل میخوری! و اونوقته که میفهمی جوملا یه سری ویژگی ها داره که کارو واست راحت تر میکنه.

به نظر من کسی که عادت به کار کردن با وردپرس کنه نمیتونه با جوملا کار کنه و بالعکسشم صادقه، به هر حال وردپرس تو قالب و تغییر استایل سایت خیلی راحت تر از جوملا هستش و تو ریزه کاری ها جوملا خیلی قویتره!

اما اگه شما یه طراح حرفه ای باشید میتونید با هر دو سیستم بدون مشکل کار کنید،

و در آخر باید یگم که جوملا یه چیز دیگه اس.
جوملا بسیار قوی و امنیت بالایی داره

و اینکه تغییر استایل در جوملا هم به سادگی انجام پذیر هست
جوملا و وردپرس هر دو CMS های خوبی هستن و هرکسی به سلیقه خودش با یکی از اونها کار میکنه

من شخصا فقط با جوملا کار میکنم. چون واقعا گسترده و راحت هست
لینک مرجع