پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه تغییر رنگ تیتر خبر بعد از خواندن آن برای جوملا وجود دارد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان آیا افزونه وجود داره که بری یک خبر یک مطلب رو باز کنی و بخونی بعد که برگردی اونای ک خوندی رنگش بزشه؟
مثل گوگل که یک لینکش رو باز میکنی برمیگردی اون لین تغیر رنگ داده و باقی ابی هستن
مرسی
اگه عنوان هدر لینک باشه بله میشه توی تنظیمات نمایش مطلب لینک هدر رو روی بله تنظیم کن .
توی فایل css خاصیتی هست به اسم a:visited این رو تنظیم کنی لینکی که قبلا مشاهده شده باشه رنگش عوض میشه .
توضیحات بیشتر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته هدر ممکنه از جاهای مختلفی این خاصیت رو به ارث ببره . اگه اسم قالب یا لینک سایت رو بگی دقیق تر میشه راهنمایی کرد که کجا این کد رو استفاده کنی .
سلام مجدد
ممنون کارم درست شد اما یک مشکلی:
من از این کد استفاده کردم:
/* unvisited link */
a:link {
color: green;
}

/* visited link */
a:visited {
color: green;
}

/* mouse over link */
a:hover {
color: red;
}

/* selected link */
a:active {
color: yellow;
}

بعد تو صفحه اصلی مطالب وسط لینک هاشون زیرشون یه خط کشیده شده
رنگ ها به درستی بعد بازدید تغییر میکنه اما میخوام اون خط زیر برداشته بشه
و این که در اخبار سمت راست که تیتری میاد اونا رنگشون عوض نمیشه ولی توی آرشیو اخبار همیش درسته
از قالب تک نیوز و ماژول گلوبال نیوز استفاده میکنم
خب با کمک css میشه به هر کدوم از این چهار تا کلاس استیل مختلفی ور نسبت داد مثلا بکگراند تک دکوریشن و فونت و ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکست دکورسن رو none کنید . خط زیر برداشته میشه .
ولی مسئله ی اصلی خاصیت ارث بری در css هست اگه ماژولی این خاصیت رو تعریف کرده باشه کدهای شما به اون اعمال نمیشه . باید از !important در جلوی کدهاتون استفاده کنید تا تموم لینکها صفحه یک دست بشن . ولی باز هم ممکنه اون ماژولها هم از همین استفاده کرده باشن . اگه لینک بدین بهتره .
خب زیر نویس بودن لینکها احتمالا به خاطر تنظیمات گلوبال نیوزه .
شما این کد رو اضافه کنید .
کد:
a {
color: #0000CC;
text-decoration:none!important;
}

با اضاف کردن !important جلوی همه کدها باید درست بشه ولی اگه نشد عکسی از صفحه ی مدیریت گلوبال نیوز بگیرید اینجا بگذارید .
لینک مرجع