پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب سایت و بهبود سئو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[/size]درود خدمت شما دوست عزیز
سایت بنده از نظر سئو واقعا جایگاه خوبی نداره و یکی از دوستان انجمن فرمودند که قالب سایت کاربر پسند نیست و قالب عوض کنم و چون دردسر داره گفتم نظر شما را هم در مورد قالب بدونم لطف کنید به سایتی که در لینک زیر مشاهده میکنید از صفر تا صد نمره بدید مرسی از لطفتونRose
(لطفا نظرتون را بیطرفانه و بدون توجه به نظر محترم سایر دوستان بدید )
سپاس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر این لینک گوگل دادم که شاید یکم وضعیت سئو سایت بهتر بشه امیدوارم خلاف مقررات نجمن نبوده باشه و مدیران عزیز خرده نگیرند
Joomla 2.5
سلام

به نظر من قالب سایت مشکلی نداره
توی firebug هم مشکلی نداشت

فقط چیزی که هست شما کلمه کلیدی کمی دارید.
آموزش گیتار.
ممنون از شما
خب هدف هم جستجوی همین کلماته
ولی منظورتونا درست متوجه نشدم کلمات کلیدی مطالبم را افزایش بدم؟
خب یه بحث سئو داریم یه بحث رنکینگ توی موتور های جستجوگر .
سئو یعنی شناسوندن درست سایتت به موتورهای جستجو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این سایتها استفاده کن ببین گوگل سایتت رو با چه کلمات کلیدی میشناسه .
و یه چیز خیلی مهم مطلبها هستن سعی کن مطلب جدید که تکراری نباشه مرتب بگذاری و متادیتای مطلب رو هم درست تنظیم کنی .
مطالب جدید برای مدتی کوتاه خود به خود در صفحه ی اول نمایش داده میشن ، اگه بازدیدش زیاد باشه باقی میمونه . گوگل به کلیکهای کاربران حساسه چند خط اول مطلب و عنوان مطلبت که توی گوگل نمایش داده میشن ، خیلی مهمه .
و نظرات هم باعث میشه که گوگل مطلب رو به عنوان مطلب جدید در نظر بگیره .
لینک مرجع