پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یک مشکل واسم پیش اومد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
من قالبی رو که روی جوملای خودم نصب کرده بودم رو تغببراتی دادم.. عکس هدر رو از فایلش پاک کردم و عکس دیگه ای گذاشتم.
و در قسمت مدیریت افزونه دوباره نصبش کردم
شکل قالبم کلا بهم ریخته.. نمی دونم جیکار کنم
اطلاعات رو به قالب دیگه ای منتقل کردم تا بتونم قالبی که روش کار کرده بودم رو پاک کنم تا بتونم دوباره نصبش کنم... مشکل اینجاست که نه قالب پاک میشه و نه میتونم قالب رو دوباره نصب کنم.
لطفا راهنماییم کنید
من با لوکال هاست زمپ کار میکنم.. لطفا کمک کنید.. خیلی واسه این قالب زحمات کشیدم.. نمیدونم چیکار کنم
خب نباید مشکلی برای نصب داشته باشه شما میتونی با تغییر فایل xml قالب رو به اسم جدید نصب کنی . یا با همون اسم قبلی نصب کنی که جایگزین قالب قبلی میشه .
ولی برای حذف اول باید قالب رو از حالت پیش فرض خارج کنید .
درود بر شما
اول از همین وضعیت بک آپ تهیه کنید!
حال اگر از قالب خود قبل از ویرایش فایلی دارید، به صورت یکی یکی (اول آن فایلی که فکر می کنید دچار مشکل شده) جایگزین کنید
برای حذف قالب باید ابتدا آنرا از حالت پیش فرض خارج کنید و یک قالب دیگر را به عنوان پیش فرض انتخاب کنید، و بعدا قالب مورد نظر را پاک کنید و در نهایت یک بار دیگر قالب را از نو نصب کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
از همراهیتون ممنونم.
مشکلم برطرف شد ... یعنی شکل قالب درست شد و به حالت اول برگشت.
ولی مشکل دوم پیش اومد...
من نمی تونم وارد مدیریت جوملا بشم.
با یوزر پسورد همیشگیم وارد میشدم.. ولی هر کاری میکنم خطا میزنه.
(نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید)
واقعا نمیدونم چیکار کنم.
ممنون میشم که راهنماییم کنید
دوست عزیز از تایپیک زیر دنبال نمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با لوکال هاست کار میکنم...
امکانش هست که این روش رو با لوکال هاست انجام بدمش
لوکال هاست زمپ
سلام.

بله با لوکال هاست امکانش هست.

شما از طریق لوکال وارد phpmayadmin شوید و سپس دیتابیس مورد نظرتون را انتخاب کنید. جدول به نام #__users موجود است. جدول را پیدا کنید و بعد از کلیک برروی نام جدول در سمت راست برروی متن ویرایش یا همان Edit کلیک کنید.

در صفحه ای که باز میشه یک کادر به نام password وجود داره در کادر کد 827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b را جایگزین کد قبلی کنید.

با اینکار رمزو عبور شما به 12345 تغییر پیدا خواهد کرد

موفق باشید
لینک مرجع