پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سایت و مدیریت جوملا صفحه سفیده و باز نمیشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Eyes Joomla 2.5 Plugin
درود خدمت شما عزیزان
بنده یک افزونه ثبت نام پیامکی از لینک زیر دانلود و نصب کردم سپس پلاگین پروفایل کاربر را فعال کردم ولی سایت و مدیریت جوملا اصلا باز نمیشه
لطفا راهنمایی کنید
باسپاس
ادرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادرسی ک افزونه را دانلود کردم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان میخواهید حذفش کنید ؟ یا میخواهید مشکلش رو رفع کنید ؟
نمایش پیام خای خطا رو اگر میتونید در هاست فعال کنید تا ارور مشخص بشه و بشه راهنمایی کرد.در غیر اینصورت از طریق دیتابیس جدول افزونه و از طریق هاست فایل هاش رو حذف کنید.
اگر هم جواب نداد
بک آپ رو عرض کنید برگردونن رو سایت
راضیم حذف بشه ولی سایت بیاد بالا این اخه چ افزونه ای بود یبار رفتیم بیرون از پارس جوم افزونه گرفتیما
گفتم بکاپ را برگردونن
ممنون میشم یه افزونه ثبت نام پیامکی معرفی کنید پنل پیامکی فول امکانات دارم اگر بعد خرید هم بشه پیامک ارسال بشه که عالیه دیگه ولی افزونه فارسی باشه
سپاسگذارم
معمولا برای اینکه مشخص نشه چه افزونه ای را تغییر دادند و استفاده میکنند و یا اینکه افزونه فقط با پنل خودشون سازگار باشه در ایران میان افزونه رو کد میکنند و باید روی سرور لودر یون کیوب یا سورس گاردین نصب باشه.ممکنه به این دلیل هم باشه و تا وقتی ارور فعال نباشه دقیق نمیشه گفت.
لینک مرجع