پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فروشگاه ساز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
ببخشید نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم

من اولین باریه میخوام یه سایت طرااحی کنم و راه انداریش کنم لطفا راهنماییم کنید.
من میخوام یه سایت طراحی کنم که شامل یه سری محصولات مربوط به ماشینهای اداری باشه اما نه برای فروش فقط برای نمایش.
یکم سرچ کردم فهمیدم تنها راه حلش برای دسته بندی محصولا استفاده از فروشگاه سازه.
و در نهایت به نتیجه رسیدم که جوم شاپینگو نصب کنم.
اما از نوع قرار گیری محصولات زیاد خوشم نیوومد و دوس دارم سایتم این شکلی باشه
به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید!
فروشگاه ساز قاصدک با طرح باران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا سوالم اینه میشه این قالبو رو جوم شاپینگ گذاشت؟

یا باید بسته قاصدکو بگیرمو و از اول سایتمو طراحی کنم ؟
کلا اگه پیشنهادی دارین بفرمایین
توروخدااا واضح راهنماییم کنید چون مبتدیمممم.
ممنون میشم
توروخدا یکی جواب بده
اولا که سرعت معمول جواب دادن به پستها زیر 2 روزه اگه کسی جواب نداد بعد شاکی شو ..
خب شما اگه قصد فروش نداری با k2 و یا افزونه هایی مثل djcatalog میتونی سایتهای نمایشگاهی خیلی زیباتر و قدرتمند تری بزنی ..
حوبی سیستمهای فروشگاه ساز اینه که تقریبا همه چیز از پیش اماده شده برای شما ، فقط کافیه محصول رو وارد کنی مشخصات و عکسهاش رو بگذاری و تموم .
شما اپن کارت رو ببین tajhizonline.ir یا تومیتو کارت
اگه کمی حرفه ای تری میتونی قدرت جوملا و فروشگاه رو با هم داشته باشی با افزونه هایی مثل همین جوم شاپینگ که گسترده ترینش ویرچومارته(کلی افزونه یپش آماده مجانی براش هست ) .

اگه ازادی بیشتری لازم داری مثلا صفحه ی هر محصول با محصول دیگه فرق کنه ، مخصوصا اگه تعداد محصولاتت کمه . بهریتن راه k2 و سیستم عادی خود جوملاست به کمک افزونه هایی مثل گالری در مطلب و ماژول در مطلب و تب سازها . به راحتی متونی نظرات یا محصولات مشابه رو براشون بگذاری و سیستم سئو هم کامل دست خودت میشه .
بهترین سایتهای نمایشگاهی به صورت دستی درست شدن . عیبشون اینه که خیلی وقت میبرن .
کلن قبل از شروع به ساخت تمام موارد مورد نیازت رو لیست کن و بعد انتخاب کن .
با اپن کارت راه بنداز
سرچ کن هم انجمنش هست هم یه بار همین جا معرفی شده
درود بر شما
اگر ابتدای کار هستید بهتر است به دموهای هریک از مواردی که در تایپیک های بالا اشاره شده دقت کنید و بعد شروع به کار کنید
و کار را با دمو و بسته نصبی آغاز کنید
به نظر من هم اگر کار فروش محصولات به دیگر موارد موجود در سایت ارجحیت دارد، اپن کارت از همه بهتر است
در غیر اینصورت از بسته نصبی قاصدک استفاده کنید و درنهایت مطالب سایت قبلی خود را منتقل کنید
بک آپ فراموش نشود

شاد باشید و شادی بخش دیگران
مرسی واقعا ممنونم که جواب دادین میشه بگین مثلا این سایت از چه افزونه ای استفاده کرده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نشه یه همچین افزونه ای پیدا کرد باید برم دنبال فروشگاه ساز قاصدک یا اپن کارت یا k2store
باز نمیدونم کدوم بهتره چون تجربه ی کاری ندارم
اما با توجه به همین سایتی گذاشتم میشه بگین کدوم بیشتر به دردم میخوره .
ممنون از راهنماهیهاتووووووووووووووووووووون
درود بر شما
می توانید برای مقایسه محصولات از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع