پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راه اندازی پرتال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان بنده میخوام سایتم رو به پرتال تبدیل کنم لذا میخواستم بپرسم باید از چه افزونه ای استفاده کنم
بستگی دار چه کار میخواهید بکنید.
سیستم چت راه اندازی کنید و تبلیغات و دایرکتوری و...
اینکه بگید فقط یک پرتال نمیشه توصیه ای کرد.شما ببینید چه امکاناتی رو میتونید راه اندازی کنید و بعد نسبت به انتخاب افزونه ها اقدام کنید.
جناب آقای گنجی عزیز یه چیز مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نمیدونم دقیق این پرتاله یا سایت چون پرتال بیشتر کاربر محوره و مطالب رو کاربران ارسال میکنند و خدماتی هم ارائه میشه.
شما میتونید با ایجاد دایرکتوری یا مجموعه های مختلف مطالب از ار اس اس برای انتشار مطالب و اخبار دیگر سایت ها در مجموعه های استفاده کنید
افزونه هایی مانند k2 میتونه مناسب باشه و ماژول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم میتونه برای نمایش بصورت این سایت بهتون کمک کنه.
البته این سایتی که معرفی کردید بیشتر مطالبش حول تصاویر و عناوینی میگرده که نوجوانان رو جذب کنه و حتی از کلمات زشت هم استفاده میکنه که به محتوا ربطی نداره مثلا کلمه ت.ج.ا.و.ز + عکس و.. که واقعا از نظر من زشته.بهرحال ..
جناب آقای گنجی بنده کی 2 رو نصب کردم رو انجمن فقط این ماژولی که فرمودید تجاریه میخواستم بدونم نسخه رایگانش وجود نداره؟ و بعدم اینکه چطور باید تنظیمات کد2 رو انجام بدم، کسی از بچه های انجمن میتونه به بنده واسه راه اندازیش کمک کنه؟
روکسا آلمود تجاریه و باید خریداری بشه اما نسخه وارزش حتی در انجمن هم فکر میکنم بود.
باید ماژول های مورد نیاز برای نمایش آخرین مطالب و ... بهترین رو که بکارتون میاد انتخاب کنید.
لینک مرجع