پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست ماژول SJ Categories Accordion یا مشابه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دنبال منو یا افزونه ای میگردم که اولا اکاردئونی باشه یا به روش دیگه ای اطلاعات دسته بندی شده رو یک جا فشرده نشون بده و دوما عکس و توضیحات داشته باشه و سوما لینکش لینک مطالب باشه .
SJ Categories Accordion به راحتی خیلی خوب انجامش میده ولی فقط افزونه ی جوملا 2.5 روی نت موجوده . منوهای موجود هم فقط به صورت لیست نمایش میدن .
اگه میشد عکس رو آورد بالای سر عنوان منو و منوها هم به صورت ریسپانسیو فضا رو پر کنن عالی میشد . فکر کنم بشه منوی اصلی جوملا رو اینطوری کرد .
کلا میخوام مثل نمایش محصولات افزونه ای فروشگاهی بشه .
ممنون
درود بر شما
پیشنهاد می کنم از بسته های نصبی موجود که دارای قابلیت های مد نظر شما است استفاده کنید و افزونه را استخراج کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
خب من هنوز دنبال این افزونه برای جوملا 3میگردم . تنها بسته ی نصبی قالب مگزین بود که اون هم با 2.5 هست .
چند روز پیش لینک دانلود گتگوری اکوردینگ برای کی 2 جوملا 3رو توی یه سایت فارسی دیدم ولی امروز که برای دانلود اومدم کلا لینکهای سایت پاک شده . یه فروشگاه هم هست میفروشه ولی فقط 2.5 رو داره .
sj K2 Categories Accordion
یا
sj Categories Accordion
هر کدوم رو که برای 3 باشه ترجیحا نسخه ی کی 2 هزینه اش رو هم در حد معقول حاظرم بپردازم .
لینک مرجع