پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بهم ریختگی بعد از فارسی کردن قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
سایت بعد از فارسی شدن بهم ریخت
قسمت انگلیسی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت فارسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کار کردم درست نشد
ممنون می شوم بزرگواری بفرمائید و راهنمائی ام کنید
چون خیلی نیازش دارم
با تشکر
حتما با فارسی سازگار نیست
باید خودتون دستی این کار رو انجام بدید
با استفاده از CSS
می توانید کمک کنید
چون خیلی نیاز دارم
و امروز هم باید تا اخر وقت اماده اش کنم ، چون خیلی برام واجبه !!!
از دوستان کسی بتونه کمک کنه
بسته را به او می دهم
اگه فقظ اون صفحه هست
میتونید تا امروز تموم کنید (اگه css بلد باشید)
اگه کلا اونجوری هست سه چهار روزی وقت نیاز دارید
........................................
در ضمن واقعا معذرت میخام و شرمنده
ولی من امروز عصر باید جن تا طرح گرافیک تحویل بدم کارم بعد اون تا ی هفته ای طول میکشه برا اصلاح و طرح های بعدی....
واقعا معذرت میخام وگرنه کمک میکردم
شرمنده
فقط اون صفحه نیستش
کل سایت هست
-------
نه بابا این حرفها چیه !!!
میتونم با دریافت هزینه براتون سریع انجام بدم

در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید
درود
شما باید فقط موارد مورد نیاز رو تغییر بدید.مثلا برخی از دوستان میان هرچی لفت هست رو به رایت تبدیل میکنند و هرچی رایت هست رو به لفت که این اصلا اصولی نیست.
شما با استفاده از فایرباگ و وب دولوپر فقط عناصر مورد نیاز رو تغییر بدید و خوب البته بلد بودن سی اس اس هم نیاز است.
فارسی سازی این قالب ها از بیس هم زمانبره و هم حوصله میخواد بنابراین سعی کنید از قالب هایی که RTL ساپورت هستند استفاده کنید و یا بدید دوستانی که وارد هستند براتون فارسی سازی کنند تا بعدا بتونید اگر مشکلی هم بود پشتیبانی بگیرید.
ممنون
تا حدودی درست کردم

ولی یک جاهایی مونده
مثلا : صفحه زیر

کلاً متن ها مونده
و یا زیر منوها سایت (وقتی روی منو می روی ، زیر منو ها فارسی نشدند)
لینک مرجع