پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با انتشار ماژول در یک موقعیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من یک موقعیت در قالبی که طراحی کردم به اسم slider دارم
مشکل اینجاست که وقتی ماژولی در این موقعیت منتشر میکنم ماژولهای موقعیت content ناپدید میشوند. اگر لینک زیر را ملاحظه بفرمایید متوجه میشوید که با انتشار اسلاید شو در بالای صفحه در موقعیت slider ماژولی که در موقعیت Content است ناپدید میشود. (ماژول گلوبال نیوز در حال حاضر در وضعیت انتشار در موقعیت content است ولی فرقی نمیکند اگر ماژول دیگری هم در موقعیت Content بزارم باز هم همین اتفاق می افتد.)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با برداشتن overflow:hidden حالا تو قسمت content دیکه ماژول ظاهر میشود. ولی همانطور که مدتظر است در مرکز قرار ندارد. بلکه زیر div با اسم level4 قرار میگیرد میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قالبتون رو عوض کنید.
از چند ماژول که از جی کوئری استفاده میکنید سعی کنید استفاده نکنید بخاطر ایجاد تداخل.
موقعیت های مناسب جهت انتشار ماژول ها استفاده کنید و برای شناختن موقعیت های قالب های ارتیستر من براتون تصویری قرار دادم.

[attachment=7390]
با سلام
در سمت راست سایتم سه دایو زیر هم دارم که هر سه زیر مجموعه دایوی به اسم level4 هستن در کنار این دایو دایو دیگری به اسم content دارم. اگر در لینک زیر نگاه کنید content زیر level4 قرار گرفته است در صورتی که باید کنارش باشد یعنی در وسط وب سایت
به نظرتان چه جوری باید درستش کرد در ضمن فایلهای مربوطه رو پیوست کردم.
لازم به توضیح است که از جوملا 2.5.22 دارم استفاده میکنم

با روش زیر تا حدودی درست شد دایو content رو بعد از دایو با اسم other-website تعریف کردم البته با عرض کمتر.
همچنین برای کانتنت float:left در نظر گرفتم
بعدمیای و level4 روتعریف میکنی با float:right

با این کار درست شد ولی مسئله اینجاست که اگر به خاصیت width در contetn مقدار auto بدم دوباره میاد زیر level4 قرار میگیره
اگر با درصد کار کنم در دیگر browser های دیگه مثل IE و Firefox به مشکل بر میخورم
یه مشکل دیگه ای هم که بعد این تغییرات به وجود اومد اینه که در کروم وقتی وارد سایت میشم کروم لود صفحه رو تموم نمیکنه در صورتی که تمام اجزای صفحم لود شدن

لینک مرجع