پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کار با کامپوننت Community Builder
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام اول اینکه بنده این کامپوننت رو نصب کردم و میخوام ازش به جای فرم ثبت نام و فرم ورود جوملا استفاده کنم اما چندتا مشکل دارم اولیش اینکه وقتی به قسمت تنظیمات این کامپوننت میرم با این خطا مواجه میشم
Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 523800 bytes) in /home/kafshdoz/public_html/administrator/components/com_comprofiler/library/cb/cb.acl.php on line 498
دوم اینکه چطور میشه قسمت پروفایل ساخت برای کاربران و اونو به یک منو اختصاص داد سوم اینکه چطور فرم ثبت نام میشه ساخت و فرم ورود چون زیاد تعریف این کامپوننت رو شنیدم میخوام ازش استفاده کنم خلاصه یکم درموردش توضیح بدید
میزان حجم رم قابل استفاده در تنظیمات پی اچ پی باید افزایش یابد تا ارور حل بشه.
برای استفاده از فرم ثبت نام هم باید فیلهای دلخواهتون رو در قسمت فرم ثبت نام این کامپوننت ایجاد کنید و از فرم ثبت نام این کامپوننت برای ثبت نام استفاده کنید.
جناب آقای گنجی چطور باید مقدار رم رو افزایش بدم؟ چقدر باید باشه؟
افزایش مقدار رم دست شما نیست و ادمین سرور باید افزایش بده.بد نیست براشون تیکت بفرستید.
البته این مشکل رو ما در پارس جوم هاست نداریم و تا حدی افزایش دست خود کاربر هست .اگر سیستم عامل سرورتون کلود لینوکس باشه میتونید دسترسی داشته باشید البته اگر Cagefs رو مدیر سرور نصب کرده باشه و دسترسی به کاربران داده باشه مانند ما.
آقای گنجی عزیز بنده سرورم رو از سرورپارس تهیه کردم و لینوکس هم هست بنظر شما پشتیبانی سرور بنده قادر به این کار هستتند؟ یا بنده خودم باید اینکارو بکنم
بله
ی بار سرم این موشکل اومد
با تیکت دهی حل شد
البته این هم بگم ها شاید اون موقع حوصلشون سر جاش بود و به من کمک کردن
تازگی ها ی کم سرشون شلوغه
ولی اگه تیکت برفستی حله فک کنم...
فکر نمیکنم مقدار رم رو نامحدود کنند و یا بیش از 512 مگابایت بزارند.چون دراونصورت هزینه بیشتری از شما خواهند گرفت.
بهرحال باز باید درخواست کنید شاید رفع بشه.
لینک مرجع