پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین مطالب مرتبط همراه با تصویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باعرض سلام خدمت دوستان و اساتید بنده یه پلاگین میخوام که مطالب مرتبط رو همراه با تصویر نشون بده اگه کسی سراغ داره ممنون میشم اونو در اختیار بنده قرار بده اگر که فارسیش هست که چه بهتر
از پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید تنظیماتشم راحته.
جناب آقای حسابی عزیز اگه میشه لینک دانلود رو قرار بدید فک کنم این پلاگین پولی باشه البته میخوام یه تیکه از مطلب هم نمایش داده بشه که فکنم مشکل چپ چین شدن مطالب وجود داشته باشه
بله حق با شماست می تونید از SJ Content Related News استفاده کنید براتون پیوستش کردم، اول اکسترکتش کنید. در مورد راست چین شدن نگران نباشید دمو بزارید در انجمن راهنماییتون می کنند، چند افزونه رو کمک گرفتید بعد می تونید خودتون کارهای مشابه رو انجام بدید css خیلی ساده است.
بنده این پلاگین رو نصب کردم ولی خب چندتا ایراد داره یکی اینکه تصاویر رو بزرگ نشون میده و وقتی کوچکش میکنم وضوح نداره دوم اینکه میخوام تصاویر توی یک سطر کنار هم قرار بگیرند نه زیر هم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کدهارو می تونید به template.css در فولدر css قالبتون اضافه کنید و بعد سایتتون رو مشاهده کنید. (زمان مشاهده ctrl+f5 بزنید تا کش مرورگر خالی شه)
البته کدها بر اساس حداکثر سه عکس نوشته شده و اگه می خواید 4تا بشه می تونید تغییرش بدید، بهتر هست سایز عکس از خود ماژول هم کوچک بشه.

کد:
.related-items.row-fluid li {
    background: none;
    display: inline-block;
    width: 125px;
    padding: 0 0 0 10px;
    text-align: right;
}
.related-items.row-fluid img {
    height: auto;
    width: 100%;
}
.related-items.row-fluid .image-overlay {
    display: none !important;
}
.related-items.row-fluid {
    margin: 0 auto;
    text-align: center;
}
جناب آقای حسابی عزیز در انتهای کدها اضافه کنم؟ منظورم کدهای شماست
در مورد این کد فرقی نمی کنه، حتی اینکه در چه فایل css اضافه بشه هم اختیاری است مهم اینه که در همه صفحه های مربوط خونده بشه،

*راه بهتر ایجاد یک فایل cutsom.css جداست که باید آدرس دهیش هم در head قالب انجام بشه.

شما می تونید در انتهای فایل اضافش کنید.
خیلی ممنونم آقای حسابی عزیز مشکل برطرف شد

استاد فقط یک مشکل اونم اینکه مطالب مرتبط به هربخش رو نشون نمیده درهم نشون میده یعنی وقتی وارد بخش تکنولوژی میشیم قسمت مطالب مرتبط باید مطالب تکنولوژی مرتبط رو نشون بده ولی قسمت آهنگ رو هم نشون میده میخوام بدونم راهی هست که مطالب مرتبط با هر قسمت جدا نشون داده بشه
این هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی نمیدونه مشکل از کجاست آخه بنده میخوام فقط مطالب مرتبط با اون قسمت نمایش داده بشه نه بخشهای دیگه ،میخوام واسه هر بخش جدا باشه
لینک مرجع