پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت کلمات کليدي سايت SEO Keyword Factory 2.0 براي جوملا 1.5 و جوملا 1.6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  2f663700b52e0f2d3fbd45f43c0c72e2.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  screenshot_seokeyword_05.jpg]
اين كامپوننت رو دانلود كردم اما هركاري ميكنم كار نميكنه..
فعالش كردم و ميخوام تو بخش لينك، لينك اضافه كنم.. اما اضافه نميشه وقتي ذخيره ميزنم به صفحه لينكهاش ميره اما لينكي اضفافه نشده؟
آيا خودكار لينك ميسازه يا تنظيمات ديگه اي هم داره؟
این کامپوننت کار میکنه !
این کامپوننت دارای یک پلاگین و یک ماژول است که پلاگین رو میتونید از طریق تنظیمات خود کامپوننت فعال کنید ولی برای فعال کردن ماژول باید به مدیریت ماژول ها بروید و آن را فعال کنید !
ماژول را در موقعیت دلخواه قرار دهید و فعال کنید !
جناب گنجي من نصبش كردم
فعالشم كردم. پلاگين و ماژول
ماژولش كه چيزي نشون نميده
آيا خودكار لينك توليد ميكنه؟ چون من تو پلاگينش هركاري كردم كه لينك بسازم وقتي ذخيره ميزنم و ميره تويه صفحه ليست لينكها، لينكي كه درج كردم رو نشون نميده...
خیر
در کامپوننت شما در قسمت لینک منیجر شما در بالا و سمت چپ گزینه جدید را انتخاب کنید !
در پنجره باز شده آدرس صفحه مورد نظر را وارد کنید البته خود این کامپوننت آدرس سایت شما را خود در ابتدای ادرس اضافه میکند و یازی به اضافه کردن ادرس کامل نیست !
سپس در کادر پایین هم کلمات کلیدی را اضافه کنید و آنها را با کاما از هم جدا کنید !
در آخر هم تیک Publish state را بزنید و ذخیره کنید !
با سلام به چه دردي ميخوره اين كامپوننت؟
دوست گرامي شما از طريق اين کامپوننت مي تونيد مجموعه اي از کلمات کليدي رو در سايت خودتون هست رو اولا مديريت کنيد و دوما بهتر به موتور هاي جستجو معرفي کنيد. و همچنين اون رو در سايت تون قرار بدين تا موتورهاي جستجو نظير گوگل و ياهو و ... بتونند از اون استفاده کنند.
اين طوري وقتي کاربري در اين موتورهاي جستجو از کلمات شما استفاده کنه موتور جستجو سايت شما رو هم نشون ميده.
در کل خيلي مفيده.Smile
متاسفانه براي من بعد از كليك روي اضافه شدن كلمه جديد (درج آدرس و كلمه كليدي مورد نظر) كار نميكرد و اضافه نميشد.. شايد بخاطر اين بوده كه من از جوملا 1.7 استفاده ميكردم..
لینک مرجع